Başkan Çelik Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi.

25 Haziran 2022 Cumartesi, 13:11

Şehzadeler ilçe başkanı Ahmet ÇELİK  1. Bölge Mahalle Başkanları Toplantısı yaptı.

İlçe Başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Teşkilat başkanı Avni Özdemir ,Siyasi  işler bşk.yrd Ramazan Doğan, yerel yönetimlerden sorumlu bşk.yrd. Hamza Tüfekçioğlu,1. Bölge’nin  8 mahallesinden  sorumlu Ali Bayır,Karaoğlanlı Mh.bşk. Bayram Aykut Şenuygun, Sancaklı Bozköy mh.bşk.Mehmet Avcı, Sancakılı İğdecik mh.bşk. Mahmut Büyüksavran, Sancaklı Kayadibi mh.bşk. Yusuf Özkara,Sancaklı Çeşmebaşı mh.bşk. Ethem Koç,Sancaklı Uzunçınar mh.bşk Cihan Selek,Ayvacık mh.bşk.Sercan Çoban Yukarı Çobanisa mh.bşk. Ali Taşkın katıldı.

Başkan ÇELİK ’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Mahalle Başkanlarına seslenen ÇELİK, “Bizim gönül süvarilerimiz, uç beylerimiz, sancaktarlarımız olan, teşkilatımızın en anlamlı, en önemli görevini yapan ama bunun karşılığında çoğu zaman gerekli takdiri göremeyen Mahalle Başkanlarımızla birlikte olmaktan, onlarla bu güzel atmosferi paylaşmaktan son derece memnunum. Mahalle Başkanlarımız gönüllere yolculuk ediyor ve bu siyasi hareketin temel vasfı da gönüllerde yer tutmuş olmasıdır. Mahallede emek verilmezse, başarı sağlanamazsa MANİSA’da  ŞEHZADELER’de başarılı olmak imkansızdır.” dedi.

sözlerine şöyle devam eden Çelik : “Yine önemli bir seçime yaklaşıyoruz. Ülkemizde yapılan seçimler, hep demokrasi kuralları içerisinde yapılmamasının ötesinde anlamlar taşıyor. İster zamanında ister baskın seçim biz hazırız.Bu yüzden her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. 2019 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı düşürmemenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları, uç beyleri olarak; yine sorumluluklarınızı bir dava bilinciyle, medeniyet endişesiyle, gelecek hayalleri ve kaygısı ile kuşanacak ve yine İYİ Parti’nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz. Bildiğiniz gibi sorumluluğumuz sadece Manisa’yı kapsamıyor. Türkiye’yi kapsıyor. bugün de buradayız, Yarında buradayız . bu bilinçle, başarılı olmak zorunda olduğunu bilerek sorumluluklarınızı yerine getireceğinize inanıyor, birlikte kutlayacağımız yeni bir zafer için sizlere güveniyorum.”Medeniyetin yolunu sadece CESURLAR döşer dedi.

İlçe başkanı Ahmet ÇELİK’in konuşmasının ardından , Mahalle Başkanları söz alarak, teşkilat çalışmaları, yerel sorunlar,hizmetler ve seçim hazırlık çalışmalarıyla ilgili düşünce ve önerilerini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.