BAŞAR SPOR 2017 İLK SINAVINI YAPTI

31 Ocak 2017 Salı, 12:53

Başar Spor Kulübü Taekwondo branşında 2017 yılı ilk sınavını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta sonu Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kuşak sınavında 85 sporcu bir üst kuşağa geçmek için mücadele etti. Sporcular hocalarından öğrendikleri teknikleri tatbik etmek isterken, aynı zamanda teorik sorulara da cevap verdiler. Sınavda minik sporcular zaman zaman heyecanlandılar. Sporcular sınav öncesi antrenman yaparak velilere görsel bir şölen de sundular.

Komisyon Başkanlığını Milli Takım antrenörü Süleyman Başar’ın yaptığı sınavda komisyon üyeliklerini ise; Milli Hakem Refik Yağdıran, Milli Hakem Zekai Demir, antrenörler Berkay Görgülü, Halil Tuncel, Volkan Çobankaya, Özlem Gündüz, Gülser Dudu, Serap Aydeniz ve Aslı Dağıstanlı yaptılar.

Sınav sonunda konuşan Milli Takım Antrenörü Süleyman Başar, 04-14 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan ve yaklaşık 50 ülkenin katılacağı Uluslar arası Taekwondo şampiyonasına (Turkısh Open) 24 sporcu ile katılacaklarını belirtti. Başar, “Bu şampiyonaya katılım noktasında tüm desteği sadece Yunusemre Belediyesi’nden alıyoruz. Başta Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere spor kulübü Başkanı Arif Alkan’a da teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir