BAHAR TURNUVASI’NDA GÖZLET ŞAMPİYON

28 Mayıs 2014 Çarşamba, 15:05

Saruhanlı Kaymakamlığınca düzenlenen “Bahar Voleybol Turnuvası” final maçında Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ni 3-0 yenen Gözlet mahallesi şampiyon oldu. Saruhanlı Belediyesi kapalı spor salonunda oynanan final maçının ardından ödül töreni düzenlendi. Törene Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Serhat Karakuş, Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kamu Kurum ve kuruluş yöneticileri ile vatandaşların da ilgiyle izlediği final maçından sonra dereceye giren takımlara kupa ve madalya, sponsor kuruluşlara da teşekkür belgeleri verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sertan Demirel, burada yaptığı konuşmada bir ay süren turnuvada toplam 36 maç oynandığını belirtti. Turnuvanın sosyal, kültürel ve sportif bir faaliyet olarak organize edildiğini ve amacına da ulaştığını ifade eden Demirel, turnuvaya katkı ve desteklerinden dolayı sponsor kuruluşlara, turnuvaya katılan tüm takımlara ve izleyicilere teşekkür etti.

Gözlet mahallesinin şampiyon olarak tamamladığı turnuvada Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ikinci, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı üçüncü oldu. Ayrıca turnuvada en centilmen takım, en centilmen oyuncu, en iyi smaçör, en iyi pasör, en değerli oyuncu, en aktif oyuncu, en iyi blok yapan oyuncu, en iyi servis atan oyuncu, en iyi savunma oyuncusu, en iyi taraftar grubuna da ödüller verildi. Bu arada Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı oyuncuları, final maçı öncesi oynanan üçüncülük maçına, üzerinde “SOMA” yazılı siyah formalarla çıktı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.