Altay’ın Namağlup Ünvanına Büyükşehir Belediyespor Son Verdi

27 Şubat 2018 Salı, 15:51

Bölgesel Gelişim Liglerinde heyecan hafta sonunda oynanan maçlarla devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 Takımı, 16 maçta 11 galibiyet ve 5 beraberlik alan Altay’ı 3-0 mağlup ederek rakibinin namağlup ünvanına son verdi. Rakibini ilk 45 dakikada attığı 3 golle yıkan Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 Takımı, ortaya koyduğu mücadele ile tüm futbolseverlerin büyük alkışını aldı.
Bölgesel Gelişim Liglerinde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hafta sonunda da büyük bir heyecan yaşandı. Manisa’da oynanan maçlarda U-15 Takımı, Altay’a 0-2 mağlup olurken, U-16 Takımı da Manisa’da oynanan maçta Altay’a 0-1 mağlup oldu. U-17 maçında deplasmanda Altay ile karşılaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un gençleri sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrıldı.
Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-19 Takımı İzmir’de Coştu 
Sadettin Dülger yönetiminde ki Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-19 Takımı ise İzmir’de Gazi Emir İlçe Stadı’nda lider Altay’ın konuğu oldu. Manisa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşmadan önce oynadığı 16 maçta 11 galibiyet ve 5 beraberlik alarak rakiplerinin korkulu rüyası olan Altay U-19 Takımı, temsilcimiz karşısında ilk yenilgisini aldı. Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-19 Takımını galibiyete  taşıyan goller ise 38. dakikada Oğuzhan, 43 ve 45.  dakikalarda  Mehmet  Uysal’dan geldi. Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-19 Takımında teknik heyet ve genç futbolcular maçın ardından büyük bir sevinç yaşadılar.
Altay: 0
Manisa BBSK: 3
Stad: Gaziemir İlçe Stadı
Hakemler: Ali Ekber Kaşali, Hasan Ören, Muhammed Gemici
Altay: Sinan, Cenk, Murat, (Dk 72 Mert)  Gürol, Ömer,  (Dk 67 Mehmet Alperen) Hayrettin, (Dk 36 Yakup)  Tunahan, Oğuz, Samet, Mücahit, Yakup
Manisa BBSK: Mehmet, Ramazan, Müjdat, Furkan, Ahmet,(Dk 32 Emrullah)  Hüseyin, Volkan, Batuhan, (Dk 82 Gencay)  Yiğitcan, Mehmet, Oğuzhan (Dk 58 Berkay)
Goller: Dk 38 Oğuzhan, Dk 43 ve 45 Mehmet Uysal (Manisa Büyükşehir Belediyespor)
Sarı kartlar: Gürol, Ömer (Altay)
Oğuzhan, Mehmet, Volkan, Ramazan, Hüseyin (Manisa Büyükşehir Belediyespor)
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Alt Yapıda Hafta Sonunda Alınan Sonuçlar 
Manisa BBSK: 0 Altay :2  (U-15)
Manisa BBSK: 0 Altay: : 1 (U-16)
Altay : 1 Manisa BBSK: 0 (U-17)
Altay: 0 Manisa BBSK: 3 (U-19)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir