AKHİSARSPOR-MANİSASPOR MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKIYOR

29 Kasım 2014 Cumartesi, 19:36
Önümüzdeki hafta salı günü oynanacak olan  Akhisar Belediyespor Manisasor Ziraat Türkiye Kupası maçı ile ilgili merak edilen bilet fiyatları ve passolig ile alakalı açıklama geldi.
Akhisar Belediyespor Basın sözcüsü İbrahim Evren Acar yaptığı açıklamada, “27 Aralık Perşembe günü il güvenlik toplantısında alınan karar gereği 2 Aralık Salı akşamı saat 19:00’da Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan Akhisar Belediyespor-Manisaspor müsabakasında iki takım taraftarlarının tribünlere eşit şekilde bölüneceği kararı alınmıştır. Akhisar Belediyespor Maraton tribün ve Gediz kale arkası tarafını Manisaspor kapalı alt tribün ve spil kale arkası tribünlerininden maçı izleyebileceklerdir.
Ayrıca 2 Aralık Salı akşamı saat 19:00’da Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan Akhisar Belediyesporumuz-Manisaspor müsabakasında hem passolig hemde bilet uygulaması yapılacaktır. Passoligi olamayan taraflarımız biletlerini kimlik kartı ile almak zorundadırlar. Manisaspor ile oynayacağımız maçda tribünler ikiye bölündüğü için kombine kartı olan taraftarlarımız bu maçtan yararlanamıyacaktır. Diğer kupa maçlarında Trabzonspor ve Keçiörengücü maçlarında kombine kartları ile giriş yapabileceklerdir.” dedi.
Maçın Biletleri 1 Aralık Pazartesi günü hem www.passo.com.tr , Passolig gişeleri, Akhisarspor store de satışa çıkacaktır.
Maçın bilet fiyatları
Gediz Kale Arkası: 5.00 tl
Spil Kale Arkası (msfr) : 5.00 tl
Maraton: 6.00 tl
Kapalı: 7.00 tl

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir