AKHİSARLI DEVLER, AKHİSAR BELEDİYESPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ

26 Ağustos 2014 Salı, 19:38

Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Balıkesirspor ile karşılaşacak olan Akhisar Belediyespor, hazırlıklarını sürdürüyor.
Türkiye Basketbol İkinci Ligi’nde mücadele veren Akhisar Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde antrenman yapan Akhisar Belediyespor’u ziyaret ederek futbolculara ve teknik heyete başarılar diledi.
Çanakkale’den kamptan dönen Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı, antrenman öncesi futbolcu ve teknik heyete baklava ikram etti. Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı Antrenörü Zafer Aktaş, Akhisar Belediyespor Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay’a yeni sezonda başarılar diledi. Ziyaretin yeni sezon öncesi büyük bir moral olduğuna vurgu yapan Akçay, Balıkesirspor maçına tam kadro hazır olduklarını ancak yeni transfer Zokora’nın idman eksikliğinden dolayı ligin ilk haftasında oynayamayacağını açıkladı.
Geçen sezonki başarının üzerine katarak yeni sezonda da başarılara imza atacaklarının altını çizen yeni kaptan Bilal Kısa ise takım iskeletinin oluştuğunu ve yeni sezona hazır olduklarını vurguladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.