AKHİSAR’DA TRANSFER RAPORU BEKLENİYOR, UĞUR DEVRE ARASI GİDEBİLİR

07 Ocak 2015 Çarşamba, 16:21

Akhisar Belediyespor’da yeni teknik direktör Roberto Carlos’un ara transfer döneminde takıma alınmasını isteyeceği futbolcular için raporu beklenirken, milli futbolcu Uğur Demirok ise Ege temsilcisiyle yol ayrımında.
Spor Toto Süper Lig’e iyi bir başlangıç yaparak tüm spor kamuoyunun ilgisini çeken ancak ilk devre sonuna doğru kötü sonuçlar alan Akhisar Belediyespor, yollarını ayırdığı Mustafa Reşit Akçay’ın ardından yeni teknik direktör Roberto Carlos’u bekliyor.
Devre arası transfer çalışmaları için Roberto Carlos’un raporunu bekleyen yeşil-siyahlılar, kamp öncesi 10 Ocak 2015 Pazar günü Antalya’da bir araya gelecek.
Çok iyi bir transfer politikası uygulamak istediklerini ifade eden Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Takımımız Pazar günü devre arası için Antalya’da kampa girecek, bunun öncesinde yeni teknik direktörümüz Roberto Carlos ile yönetim kurulumuz transfer konusunda bir toplantı yapacaktır. Transfer için yeni teknik heyetin raporunu bekliyoruz” dedi.

UĞUR DEMİROK DEVRE ARASI GİDEBİLİR
Sezon sonunda serbest kalacak olan milli oyuncu Uğur Demirok’a teklif geldiğini belirten Acar, “Uğur Demirok için Galatasaray ve Trabzonspor resmi başvuru yaptı. Bunun için yönetim kurulumuz kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda karar verecektir” açıklamasında bulundu.
Öte yandan bazı basın yayın organlarında Fenerbahçe’de kadroya giremeyen ve devre arası transfer döneminde başka bir takıma gitmesi beklenen Milos Krasic’e Akhisar Belediyespor talip olduğu haberini de yalanlayan Acar “Yönetimimiz tarafından böyle bir girişim olmadı, ancak yeni teknik heyetin böyle bir çalışması olup olmadığını bilmiyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir