AKHİSAR BONUS TANITILDI

11 Ağustos 2014 Pazartesi, 12:23

DenizBank, spor kulüpleriyle işbirliğini güçlendirerek artırmaya devam ediyor. DenizBank ve Akhisarspor Kulübü işbirliği ile yeşil siyah renklere gönül veren taraftarlara özel hazırlanan “Akhisarspor Bonus”un tanıtım toplantısı Akhisar’daki kulüp binasında yapıldı. 

Toplantıda DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü Bölge Kobi Pazarlama Müdürü Ahmet Karaman, Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü Bölge Bireysel Satış Müdürü Umut Günay, DenizFaktoring Batı Anadolu Şube Müdürü Ali Arziman, Akhisar Şube Müdürü Zülfü Kaplan, Akhisarspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri ile başkan Hüseyin Eryüksel ve üye işyeri temsilcileri hazır bulundu.

Türk futboluna getirdiği heyecan ile futbolseverlerin büyük beğenisi ve saygısını kazanan camialardan Akhisarspor Kulübü ile yapılan işbirliği kapsamında taraftarlar, Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve avantajlarından yararlanabilecek, birçok ayrıcalığa sahip olacak. Anlaşmalı DenizBank üye işyerlerinde, Akhisarspor Bonus ile alışveriş yapan taraftarlar %2 ila %15 arasında indirim fırsatından yararlanırken, kulüplerine destek olmayı sürdürecekler. Ayrıca sezon boyunca kullanacakları Passolig kartlarına yüklemelerini de Bonus Card aracılığıyla yapabilecekler.

Akhisarsporlular kulüplerine önemli bir katkı sağlayacak
DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü Bölge Kobi Pazarlama Müdürü Ahmet Karaman toplantıda yaptığı konuşmada Akhisarspor ile işbirliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Karaman, “Türk futboluna büyük heyecan getirmiş, böylesine güzide kulübümüzle kurduğumuz yakın ilişki sayesinde önceden olduğu gibi Akhisaspor’un bundan sonraki başarılarında da katkımız olacak. Akhisarspor Bonus’la hem kulübün gelirleri artacak hem de taraftarlar kendilerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanarak kartlarıyla yapacakları her alışverişte gönül verdikleri takımlarına katkıda bulunacaklar. Akhisaspor Bonus Card’ın yeşil siyahlı renklere gönül veren taraftarlarca ilgi gösterilerek, hedeflenen rakamlara kısa sürede ulaşma başarısı göstereceğine eminim. Tüm Akhisarlıları Akhisarspor Bonus kredi kartı edinmeye davet ediyoruz” dedi.

Akhisarspor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryükseltoplantıda yaptığı konuşmada, “Akhisarspor Bonus’un Akhisarlılar tarafından sahiplenilmesi ve kabul görmesi en büyük isteğimizdir. Günümüzde kulüplerimizin maddi anlamda güçlü olabilmesi, hedeflerine yürüyebilmesi için bu tür işbirlikleri büyük önem taşıyor. DenizBank’a kulübümüze gösterdikleri yakınlık ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Artık hepimiz Akhisarspor Bonus’u kullanmalı ve kullandırtmalıyız” diye konuştu.

Akhisarspor Bonus’un getirdiği ayrıcalıklar

  •  Akhisarspor Bonus sahipleri, anlaşmalı DenizBank üye işyerlerinde, Akhisarspor Bonus ile yaptıkları alışverişlerde %2 ila %15 arasında indirim fırsatından yararlanacak.
  • Akhisaspor Bonus’a sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek.
  • Anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.
  • Kart sahipleri kulübe ait mağazalarda ve maç bileti alımlarında çeşitli avantajlardan yararlanacak.

·      Taraftarlara özel dönemsel kampanyalar düzenlenecek

Üye işyerleri ve indirim oranları 

Mümtaz Optik %15

Köfteci Ramiz %12

BP-Milangaz Tüpgaz Bayii (Ömer Can) %10

Gürlüoğlu Köfte  %10

Özel Doğuş Hastanesi  %10

Soner Giyim  %10

Hisar Lokantası %10

Geren Kardeşler Manavı %8

Ödül Çiçekçilik  %7

Evşen AVM  %5

Vestel-Regal-D Smart Bayii %5

Güven Oto Lastik  %5

Biliz Ticaret Damlama Sulama  %5

Vodafone %5

Özel Akhisar Sürücü Kursu  %5

Nida Çeyiz  %5

Özel Akhisar Merkez Dersanesi  %4

Er Abaka Petrol/ Total  %4

Köfteci Demo  %3

Yeşil Portakal Süpermarketleri  %3

Nalıncıoğlu Ayakkabıcılık  %3

Moto Kırbaş  %2

Suyolcu Oto Lastik  %2

Akhisar Pide %2

Kuzulu Ticaret %2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir