Akhisar Belediyespor meydan okudu

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 17:47

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Trabzonspor’a konuk olacak olan Akhisar Belediyespor’un teknik direktörü Cihat Arslan, rakiplerine meydan okudu.

“Trabzonspor’u yenmek hayal değil” diyen genç teknik adam, “İyi hazırlanırsak, Trabzon’dan başımız dik döneriz. İyi savunma yapıyor, iyi mücadele ediyoruz. Koşu mesafesinde liderliğe oynuyoruz. Ancak sezon başı itibariyle, pek çok takım gibi eksiklerimiz var. Milli maç nedeniyle lige verilecek arada bu eksikleri giderebileceğimizi düşünüyorum” dedi.

Özellikle antrenman eksiği bulunan Rodalelga, Bruno ve Mervan’ın fiziksel olarak arkadaşlarını yakalamaları halinde takıma büyük katkı vereceğini sözlerine ekleyen Cihat Arslan, transfer çalışmalarının sürdüğünü de söyledi. Cihat Arslan, şöyle devam etti:

“Bünyemize ve bütçemize uygun olduğu taktirde 2 transfer yapmak istiyoruz. Tesbit ettiğimiz oyuncularla yöneticilerimiz görüşmelerini sürdürüyor. Bu aşamada isimlerini ve mevkilerini açıklamak istemiyorum. Anlaşma sağlandığında kamuoyu ile paylaşırız.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir