AKÇAY: ÇÖKÜNTÜ YAŞADIK

28 Aralık 2014 Pazar, 19:26
 Mustafa Reşit Akçay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Çaykur Rizespor maçının kendileri için önemli müsabakalardan biri olduğunu bildirdi.

Akçay, rakip takımın erken attığı goller nedeniyle oyuncularının motivasyonunu kaybettiğini belirterek, “Bizim için eşik müsabakalarından biriydi. Bunu iyi oynamadık. Tüm hatlarımızla gollerin de erken gelmesiyle bir çöküntü yaşadık. Yüksek konsantrasyondan dolayı olabilir. Kondisyon eksikliği de olabilir. Ne olursa olsun kendi evimizde Çaykur Rizespor’a mağlup olduk. Bu da sahamızda ilk yarıda aldığımız ilk mağlubiyet” dedi.

Akhisar Belediyespor taraftarlarının yenilgi üzerine yaptığı istifa çağrısını değerlendiren Akçay, “17 puana ulaşmışız. Ligde 11. sıradayız. Ama benim seyircim 1-0 mağlubiyette istifa diyebiliyor. Yani bu beni son derece üzdü. Ben Akhisarspor’un ekmeğini yediğim yerde tabağına hiç tükürmedim. Yetersizliğimle bağlantılı ya da bu kulübe verebileceklerimin eksildiğini hissettiğim an ben o tavrı verebilecek durumdayım” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir