AKAÇAYLI: YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYDUK

11 Eylül 2016 Pazar, 00:09
Manisaspor Teknik Sorumlusu Hasan Akaçaylı, Eskişehirspor maçı sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Akçaylı sözlerinin başında futbolcuları sergiledikleri mücadeleden dolayı kutladığını belirterek, “3-1’lik maçı buraya getirmek Eskişehirspor karşısında kolay değil. Futbolcularımız yüreklerini ortaya koydular. Gerekli mücadeleyi gösterdiler. 1-0’dan sonra 1-1’i bulduk. Penaltımız verilmedi. Bunu ifade etmek istiyorum burada. 3-1’den 3-1’den geriye düşüp maçı çevirmek kolay bir şey değil. Bunu başardıkları için futbolcularımızı ayrıca tekrar kutluyorum.” dedi.
Basın mensuplarının sorusu üzerine Teknik Direktör Koray Palaz’ın sahadan uzaklaştırılmasıyla ilgili bilgi veren Akçaylı, “Yan hakem yaşanan pozisyonla ilgili bayrak kaldırdı. Dördüncü hakeme giderek ‘Bayrak kaldırıyor yan hakem görmediniz mi?’ diye ifade de bulundu. Yan hakem de ‘İtti beni’ diye orta hakeme söyledi ve hocamız sahadan uzaklaştırıldı. En ufak bir hakaret, en ufak bir hakeme karşı bir tepki olmadı.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir