ABDULLAH MERGEN: “KASITLI YAPILIYOR”

30 Nisan 2015 Perşembe, 16:07

Manisaspor’da kulüp başkanı Abdullah Mergen, bu tür haberlerin kasıtlı yapıldığını düşündüğünü ve FIFA’dan puan silme cezası alacaklarına yönelik iddialarla ilgili olarak “Şu an böyle bir durum yok, her şey kontrolümüz altında ilerliyor” dedi. Mergen, yaptığı açıklamada, Portekiz’in Benfica Kulübü’nden transfer edilen Makukula’nın kulübüne olan borçlarının 6 yıllık bir geçmişi olduğunu söyledi. Benfica Kulübü’nün menajeriyle geçen hafta bir görüşme yaptıklarını kaydeden Mergen, şöyle konuştu:

“Şu an puan silme cezası gibi bir durum yok, her şey kontrolümüz altında ilerliyor. Manisaspor camiasına böyle bir şey yaşatmadık, bundan sonra da yaşatmayız. Benfica Kulübü ile bizim şuan bir sorunumuz yok. Menajerleri Rui Costa ile görüştük. Her şey kontrolümüz altında. Böyle bir şeye asla izin vermem. En son eski oyuncumuz Dixon’un borcunun bir kısmını ödedik, geriye kalan kısmını yapılandırdık. Şimdi gündemimizde bu konu var. Bu konuyu da haziran ve temmuz ayında çözmüş olacağız.”

Mergen, en önemli gündemlerinin, bu haberler olmadığının kalan 5 haftayı en iyi şekilde tamamlayarak, ligde kalmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.