MUAY THAİCİLERDEN ÇELEBİ’YE ZİYARET

23 Ocak 2015 Cuma, 17:04

Türkiye Üniversitelerarası Muay Thai Şampiyonası’nda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan CBÜ öğrencileri Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi ziyaret etti

53 Üniversiteden 330 sporcunun mücadele ettiği, Bodrum’da gerçekleştirilen Türkiye Üniversitelerarası Muay Thai Şampiyonası’nda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya  kazanan ve kız takımı olarak Türkiye 3.sü olan Celal Bayar Üniversitesi öğrencileri, Rektör  Prof. Dr. A. Kemal  Çelebi’yi ziyaret etti.

Şampiyonada  altın madalya kazanan Acar Koparal ve Büşra Suvari, gümüş madalya kazanan  Esra Yıldırım, bronz madalya kazanan  Enes Savaşçı ve Elif Yıldırım ile CBÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ayhan Bilir ve CBÜ Muay Thai idari sorumlusu Hüseyin ULAŞ  Şahin’in yer aldığı ziyarette, Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’ye Türkiye üçüncülüğü kupası takdim edildi.

Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi öğrencileri bu üstün başarıları nedeniyle tebrik ederek, sadece sporcuların değil herkesin spor yapması gerektiğine dikkat çekti. Prof. Çelebi, Celal Bayar Üniversitesi’nin ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında daha iyi yerlerde olması gerektiğini, bunu sağlamak için yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir