2. ve 3.Lig’de haftanın hakemleri açıklandı

01 Nisan 2016 Cuma, 00:31

2. Lig’de 30. hafta, 3. Lig’de 33. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Spor Toto 2. Lig’de 30. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig gruplarında haftanın maçlarını şu hakemler yönetecek:

Beyaz Grup

3 Nisan Pazar:

14.30 Hacettepe-Bayrampaşa: Hasan Avcı

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sarıyer: Yaşar Can Temizel

14.30 Bandırmaspor-Menemen Belediyespor: Mert Güzenge

14.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pendikspor: Burak Şeker

14.30 Kırklarelispor-Ümraniyespor: Bülent Çenet

14.30 Fethiyespor-Hatayspor: Mustafa Kürşad Filiz

14.30 İstanbulspor-BUGSAŞ Spor: Erdem İren

14.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor: Gökhan Özbulut

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Orduspor: Gürel Uzuner

Kırmızı Grup

3 Nisan Pazar:

14.30 Kocaeli Birlikspor-Fatih Karagümrük: Levent Balcı

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Aydınspor: Hasan Kılıçarslan

14.30 Manisaspor-MKE Ankaragücü: Hasan Ertuğan

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Tokatspor: Serkan Ergün

14.30 Kartalspor-Sivas Belediyespor: Yiğit Peşin

14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor: Çağdaş Altay

14.30 Eyüpspor-Bucaspor: Deniz Kükrek

14.30 Ankara Demirspor-Keçiörengücü: Bilal Köseoğlu

14.30 Tuzlaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Ramazan Keleş

Spor Toto 3. Lig’de 33. hafta maçlarını yönetecek hakemler ise şu şekilde:

1. Grup

14.30 Kozan Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: Özgür Sepin

14.30 Yeşil Bursa-Gölbaşıspor: Ahmet Eşref Sarı

14.30 Turgutluspor-Erzin Belediyespor: Sezer Polat

14.30 Tire 1922-Düzcespor: Niyazi İzgören

14.30 Altay-Kızılcabölükspor: Halil Sayın

14.30 Maltepespor-Kırıkhanspor: Cihat Çelikdağ

14.30 Silivrispor-Bursa Nilüferspor: Adnan Deniz Kayatepe

14.30 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Serdar Akkoçoğlu

2. Grup

14.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Derincespor: Yalçın Taşkınfurat

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Hidayet Yasir Çimen

14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Zara Belediyespor: Tolga Sancak

14.30 Diyarbekirspor-Sakaryaspor: Cihan Ataş

14.30 Payasspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Semih Güner

14.30 Etimesgut Belediyespor-Kemerspor 2003: Şahin Berker

14.30 Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Batuhan Gültek

14.30 Sancaktepe Belediyespor-Yomraspor: Ulaş Ayduran

14.30 Gaziosmanpaşa-Ofspor: Gökmen Karataş

3. Grup

14.30 Dersimspor-Çatalcaspor: Metehan Alpat

14.30 Körfez İskenderunspor-Çine Madranspor: Atilla Karaoğlan

14.30 Beylerbeyi-Batman Petrolspor: Doğan Altun

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor: Tolga Şinoforoğlu

14.30 Niğde Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor: Burak Özcan

14.30 Gölcükspor-Kastamonuspor 1966: Tugay Kaan Numanoğlu

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çorum Belediyespor: İbrahim Halil İleri

14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor: Hakan Köse

14.30 Manavgatspor-Sandıklıspor: Bilal Çavuş

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir