1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Manisaspor’u kahvaltıda ağırladı

12 Aralık 2015 Cumartesi, 12:37
1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı ve dernek yönetim kurulu üyeleri Spor Toto 2. Lig’in 16. haftasında Gümüşhanespor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde Taş Fabrika Cafe Restaurant’ta düzenledikleri kahvaltıda takımı ağırladılar.
Kahvaltıya İkinci Başkan Mustafa Karakaş, Genel Sekreter Hakkı Övünç, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdem Baltacı, Muzaffer Etçil, eski asbaşkanlardan Mustafa Pekçetin, Teknik Direktör Taner Taşkın, teknik heyet ve futbolcular katıldı.
1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı birliktelikte yaptığı konuşmada takımı ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Geçtiğimiz hafta Bucaspor karşısında alınan mağlubiyeti bir iş kazası olarak görüyoruz. Bizlerin desteği iyi günde de, kötü günde de devam edecektir. Çok karakterli oyunculardan kurulu bir takımımız var. Bu hafta Gümüşhanespor maçından galibiyetle ayrılarak kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğimize inanıyorum ve takımımıza başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Teknik Direktör Taner Taşkın ve takım kaptanı Erdi Öner’de 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği’ne verilen destekten dolayı teşekkür ederek, “Biz taraftarımızın desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Taraftarımızla el ele güzel günler göreceğimize inanıyoruz.” şeklinde konuştular.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir