ÜNLÜ SANATÇI MANİSA’DA MUHTEŞEM BİR KONSER VERDİ

görüntüleme, 08 Kasım 2014 Cumartesi

Manisa doğumlu ünlü sanatçı Mehmet Erdem yıllar sonra Manisa’ya gelerek ilk konserini verdi. Mehmet Erdem’in annesi Sadiye Erdem de konserin en önünde oğlunu büyük bir gururla izledi.

Ferdi UZUN

Son zamanların en iyi çıkışını yapan ünlü sanatçı Mehmet Erdem, Ada Medya-Organizasyon’un katkılarıyla Manisa’da muhteşem bir konser verdi. Manisalıların yakından tanıdığı bir isim olan Mehmet Erdem, sahnede duygusal anlar yaşadı. İlkokulu Alirıza Çevik ilköğretim okulunda liseyi de Fatih Anadolu Lisesi’nde okuyan Mehmet Erdem sahnede yaptığı konuşmada, “ Manisa doğup büyüdüğüm bir kent. Buraya gelirken çok duygulandım. Yüzlerce konser verdim ama ilk defa bu kadar heyecanlanıyorum. Manisa benim için çok özel bir şehir. Bundan sonra Manisa’ya sıkça geleceğim” dedi. Yıllarca Manisa’da öğretmenlik yapan Mehmet Erdem’in annesi Sadiye Erdem de konseri en önde izleyerek duygulu anlar yaşadı.

Annesi yalnız bırakmıyor

Konser arasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Sadiye Erdem “35 yıl Manisa’da yaşadık. Aslen Malatyalıyız ama Manisa’da çok güzel anılarımız geçti. Oğlumun çoğu konserinde onu yalnız bırakmıyorum. Mehmet hem okulunu hem müziğini bir arada götürdü. Mühendislik mezunu ama mesleğini hiç yapmadı. Bu konser benim için çok farklı oldu. ” diye konuştu. Mehmet Erdem konserin sonlarına doğru annesi için Tanju Okan’ın ‘Kadınım’ şarkısını seslendirdi. Ünlü sanatçı Erdem aynı zamanda Soma maden faciasında hayatını kaybeden madencileri de unutmayarak onlar için bir türkü seslendirdi. Erdem’in bu türküsü salondan uzun süren bir alkış aldı.

Ada Medya farkıyla

Manisa’da bir çok önemli organizasyonlara imza atan Adam Medya-Organizasyon dün akşam da Mehmet Erdem’i Manisa’ya getirerek büyük bir organizasyona imza attı.

IMG_7988_512x768

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir