Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nın Yıldızı Manisa Oldu

görüntüleme, 13 Aralık 2014 Cumartesi

Ankara’da düzenlenen 7. Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nda Manisa standı büyük ilgi gördü. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan standa yoğun ilgi olurken, Mesir Macunu ve üzüm ikram edilen konuklar Manisa’ya hayran kaldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’te standı ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Ankara’da düzenlenen 7. Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nda açtığı stantta, Manisa’nın 17 ilçesi tanıtıldı. Fuarı ziyaret eden konukların yoğun ilgi gösterdiği stantta, davetlilere Mesir Macunu ve üzüm ikram edildi. Ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin aylık yayın organı olan Manisa gazetesi de dağıtılarak, Manisa’da yapılan hizmetlerden haberdar olmaları sağlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’te Manisa standını ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Eryılmaz ve Kültür Şube Müdürü Adem Gökçe tarafından karşılanan Memiş, Manisa standının büyük ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ankaralılar Manisa’yı Sevdi

Fuarı ziyaret eden Ankaralıların, Manisa’ya ayrı bir ilgi göstermesinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, “Manisa sanayisiyle, tarımıyla, tarihi ve kültürel yapısıyla davetlilerin büyük ilgisini çekti. Ankaralıların Manisa’ya ayrı bir ilgi göstermesinden büyük mutluluk duyduk. Manisa, Ege Bölgesi’nin yıldızı olduğunu bir kez daha gösterdi” diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Memiş, fuarda yer alan diğer illerin de stantlarını ziyaret ederek bilgi aldı.

Ege İlleri Tanıtım Fuarı’nın Yıldızı Manisa Oldu (1)_1024x683

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir