Büyükşehir’den Turgutlu Basınına Ziyaret

görüntüleme, 27 Ocak 2015 Salı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz ve Basın Danışmanı Pınar Ekmen, Turgutlu’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret etti. Eryılmaz ziyaretlerde, Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde planladığı projeler hakkında bilgiler verirken ulusal ve yerel basın mensuplarının toplumsal kalkınmada önemine dikkat çekti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz ve Basın Danışmanı Pınar Ekmen, Manisa’da faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensuplarına ziyaretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede Eryılmaz ve Ekmen, son olarak Turgutlu’da görev yapan basın mensuplarını ziyaret ederek, bir araya geldi. Eryılmaz ve Ekmen ilçede ilk olarak Yeni Turgutlu Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ekmen ve Eryılmaz burada, Yeni Turgutlu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sertaç Akkul, Yazı İşleri Müdürü Erkan Şimşek ve Muhabir Kamil Tekmen tarafından karşılandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde yapılanma sürecini hızla tamamladığına dikkat çekerek 2015 yılının hizmet yılı olacağına vurguladı.

Medyanın toplumsal kalkınmada önemli yeri var

Eryılmaz ve Ekmen daha sonra Turgutlu Yankı ve Turgutlu Posta Gazetelerini ziyaret etti. Burada Turgutlu Yankı ve Turgutlu Posta Gazetelerinin imtiyaz sahibi Doğan Çizmeci, gazetenin muhabirleri Ali Özgüzel ve Nursel Aslan tarafından karşılanan Eryılmaz ve Ekmen, Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu’da gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgiler verdi. Ziyarette yerel ve ulusal basın mensuplarının önemine de dikkat çeken Eryılmaz, “Basın mensupları ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktarımında, etkin çözüm önerileriyle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine, kalkınmasına önemli katkılar sağlamakta ve halkın doğru haber alma özgürlüğü yolunda büyük bir görev üstlenmektedir” dedi.

17 ilçeye eşit hizmet

Eryılmaz ve Ekmen Turgutlu Yankı’nın ardından Turgutlu Manşet Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.  Turgutlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ballıca’nın da yer aldığı ziyarette Eryılmaz ve Ekmen burada Turgutlu Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Songül Er ve Muhabir Serkan Tatlı tarafından karşılandı. Ziyarette söz alan Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki hizmet döneminde 17 ilçeye eşit hizmet yansıtacağına dikkat çekti. Turgutlu Manşet Gazetesi’nin ardından Eryılmaz ve Ekmen Haberci Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Eryılmaz ve Ekmen burada gazetenin İmtiyaz Sahibi Orhan Bayar ve muhabir Ceren Başaran tarafından ağırlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projelerinin gündeme geldiği ziyarette Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verdi.

Manisa il bütünüyle değerlendirilmeli

Eryılmaz ve Ekmen ilçede yerel ve ulusal basın mensupları ziyaretlerine İlk Haber Gazetesi ile devam etti.  Eryılmaz ve Ekmen’i burada İn Turgutlu Dergisi, İlk Haber Gazetesi ve Turgutlu Tivi imtiyaz sahibi İrfan Anlayanoğlu ile İlk Haber Gazetesi Haber Müdürü, İn Turgutlu Genel Yayın Yönetmeni İlker Uyar tarafından konuk edildi. Ziyarette söz alan Eryılmaz Manisa’nın artık 17 ilçesiyle büyükşehir olduğunu belirterek, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin artık il bütünüyle değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Basın Mensupları Ziyaretten Memnun

Eryılmaz ve Ekmen İlk Haber Gazetesi’nin ardından Kasaba Medya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Gazetenin İmtiyaz Sahibi Necmi Ankaralı, Yazı İşleri Müdürü Ali Ulvi Çiçek ve Muhabir Fatma Özlem tarafından karşılanan Eryılmaz ve Ekmen, basın mensuplarının Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili soruları da cevapladı. İlçede son olarak Havadis Gazetesi’ni ziyaret eden Eryılmaz ve Ekmen, burada gazetenin imtiyaz sahibi Veli Yoldaş tarafından ağırlandı. Ziyarette söz alan Eryılmaz, sık sık yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacaklarını belirtti. Ziyaretten duydukları memnuiyeti ifade eden yerel ve ulusal basın mensupları da gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

Büyükşehir’den Turgutlu Basınına Ziyaret (3)_1024x768

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir