56 ODA BAŞKANI İÇERİSİNDE SADECE O SEÇİLDİ!

görüntüleme, 01 Aralık 2014 Pazartesi

Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hasan Eryılmaz, Türk Veteriner Hekimleri Birliği’nin yapılan 46. kongresinde Merkez Konseyi’ne yeniden seçildi. Eryılmaz böylece Ankara dışından Merkez Konseyi’ne seçilen tek oda başkanı oldu.

Haber Merkezi

Türk Hekimleri Birliği 46. Büyük Kongre toplantısı Ankara Crowne Plaza’da gerçekleşti. Mevcut Başkan Talat Gözet yeniden aday olurken Hüseyin Dede ise kongrede rakip olarak yer aldı. İki listeyle gidilen seçimde Talat Gözet yeniden başkan seçildi. Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya da katılım gösterdi. Mevcut Merkez Konseyi’nde Ankara dışından seçilen tek oda başkanı olan Manisa’da başarılı çalışmalara imza atan Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hasan Eryılmaz da yeniden Merkez Konseyi’ne seçildi. Manisa’nın en genç oda başkanı Eryılmaz, “Ankara’da dışından tek seçilen isim olmam benim için büyük bir gururdur. Bana oy veren-vermeyen tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Veteriner Hekimlerin sorunlarıyla mücadelemiz dün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Hekimlerin sorunlarıyla ilgilenmekten çok önlerini kesmeye çalışanların her zaman karşısında olacağız” dedi.

Eryılmaz ile Karakaya’nın yakın teması

Kongrenin gerçekleşmesinden sonra Başkan Talat Gözet yönetimindeki delegeler ve üyeler Anıtkabir’i ziyaret ederek çelenk bırakıp saygı duruşunda bulundular.  Anıtkabir programından sonra Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hasan Eryılmaz ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’nın yakın temasları ise gözden kaçmadı.

IMG_0098_1024x683

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir