ÖZGÜR MANKAN İSLAMİ ÜRÜNLER SEKTÖRÜNE GİRİYOR

23 Mart 2017 Perşembe, 16:30

Manisa’ nın önde gelen simalarından genç iş adamı ve iletişim uzmanı Özgür Mankan mesiri yabancılara tanıttıktan sonra yine Manisalılar için kolları sıvadı. Özgür Mankan Manisa’ ya zemzem suyu ve çörekotu yağı gibi ürünleri “kolayca” ulaşabileceği bir şekilde Manisalılara getiriyor. Aynı zamanda Manisalılara ek gelir sağlamak amacı ile “network” sistemi kurdu.

Özgür bey bu sektöre girmek nereden aklınıza geldi ?
– Biz Manisalının bir zemzem için illa hacdan gelen bir konu komşu beklemenin lüzumsuz olduğuna kanaat getirdik.En azından yaptığımız işte de sadece para kazanmış olmayacağız Manisalının hayır duasına nail olmanın şerefine erişeceğiz.

Peki bu ürüne nerelerden ulaşabileceğiz ?
Artık Manisalı bizim getirdiğimiz yenilik ile birlikte süpermarketten tutunda en ücra köy bakkalına kadar heryerden ürünlerimize ulaşabilecektir.

Peki bu network sistemi hakkında detaylı bir bilgi verir misiniz ?

Manisa’ nın büyük bir çoğunluğunu asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız oluşturuyor. Ama burası paranın bulunduğu yer. Onlar için de bir ek gelir kaynağı oluşturmak istedik. İnsanlar bize herhangi bir ücret ödemeyecek. Onlar sadece insanları ve ilimizdeki market vb işletmeleri ikna edecek ve o saatten sonra bize bağladıkları işletmenin her siparişinde komisyonlarını alıp ek gelir kaynağına kavuşmuş olacak. Yani bir Manisalı belkide sadece on dakika çalışıp önündeki aylara cebinden hiçbir para ve emek çıkmadan yatırım yapmış olacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir