HASAN GERİTER BAŞKANLIĞA TEKRAR ADAY

22 Nisan 2014 Salı, 18:34

MANİSA Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde başkanlık yarışı başladı. 4 Mayıs’ta gerçekleştirilecek genel kurulda birliğin 24 yıllık Başkanı Hasan Geriter yeniden aday olurken, Motorlu Araçlar Tamircileri Odası Başkanı Ahmet Ülke de rakip olduğunu açıkladı.

Manisa’da yaklaşık 45 bin esnafı temsil eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde başkanlık yarışı başladı. 4 Mayıs’ta gerçekleştirilecek kongre öncesinde birliğin 24 yıllık Başkanı Hasan Geriter yeniden seçilmek için çalışmalara başladı.

Manisa Motorlu Araçlar Tamircileri Odası Başkanı Ahmet Ülke, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (MESOB) başkan adaylığını düzenlenen toplantıda açıkladı. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda gerçekleşen toplantıda adaylığını açıklayan 12 yıllık oda başkanı Ahmet Ülke’ye 15 ilçenin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı destek verdi. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan adayı Ahmet Ülke, “Birlik ve beraberlik ile hizmet edilmesi gerekiyor. Bana destek vermenizi gönülden istiyorum. Şoförler odasının çok sayıda sorunları var. Ben dertleşmek istiyorum ve hizmet etmek istiyorum. Bütün arkadaşlarımıza hizmet etmeyee talip oldum” dedi.

24 YILLIK BAŞKAN YENİDEN ADAY

Seçimde ilçelerde ve merkezden toplam 684 oda başkanı ve yönetim kurulu üyesinin oy kullanacağını açıklayan Birlik Başkanı Hasan Geriter, esnafın sorunlarını bilen ve çözmeye çalışan bir yönetim anlayışla hareket ettiklerini söyledi. 24 yıldan bu yana birliğin başkanlığını yürüten Geriter, “Sağduyulu ve seviyeli bir seçim dönemi geçirmeyi istiyoruz. Esnafımızın dertlerini çok iyi biliyor ve çözmek için çaba sarf ediyoruz. Bir dönem daha esnafımızın sesi olmayı istiyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir