Forum Magnesia’dan yeni yıl hediyeleri

20 Aralık 2016 Salı, 15:49

Manisa Forum Magnesia Alışveriş Merkezi, yılbaşına özel düzenlediği kampanyayla ziyaretçilerine hediye kazanma imkanı sağlıyor.
Manisa Forum Magnesia Alışveriş Merkezi yılbaşına özel düzenlediği kampanya kapsamında, 21-30 Aralık tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde dijital ekran üzerinde birbirinin aynı olan objeleri bularak birbirinden farklı hediyeleri kazanma imkanı sağlıyor.
Kampanyayla ilgili bilgi veren Manisa Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Müdürü Okan Yavaş, “Manisa’nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası olan Forum Magnesia’da alışveriş kazandırmaya devam ediyor. Yeni yıla özel 21 Aralık tarihinden 30 Aralık tarihine kadar aynı gün içerisinde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, dijital ekran üzerinde birbirinin aynı olan objeleri bulup küçük ev aletlerinden sinema biletine, hediye yemek çekinden, çift kişilik kahve ikramına kadar pek çok farklı hediye seçeneklerinden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Alışveriş yaparken kazandıran yaşam merkezi Forum Magnesia, yeni yılda onlarca hediye seçeneğiyle ziyaretçilerinin alışveriş keyfine heyecan katacak” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir