VALİ’DEN TURİZM LİSESİ’NE ZİYARET

13 Ağustos 2014 Çarşamba, 16:06

MANİSA Nihal Akçura Otelcilik ve Turizm Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulunan Vali Erdoğan Bektaş, okulu yaptıran Anemon Otelleri Onursal Başkanı İsmail Akçura’yı tebrik ederek okulun kente yakışan bir eğitim kurumu olduğunu ifade etti.

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı, Nihal Akçura Otelcilik ve Turizm Anadolu Lisesi’nde hayırsever işadamı İsmail Akçura ile Okul Müdürü Muzaffer Şaşmaz, okul idarecileri ile öğretmenler karşıladı. Okulun çeşitli bölümlerini dolaşan Vali Bektaş, okulun Manisa’ya yakışan, mükemmel bir eğitim kurumu olduğunu söyledi. Vali Bektaş izlenimlerinden sonra okulu yapan ve iç donanımını karşılayan İsmail Akçura’yı kutladı.

Anemon Otelleri Onursal Başkanı İsmail Akçura bu okulu yaptırarak Türk eğitim sistemine bağışlamanın mutluluğu içinde olduğunu, okulun müdür ve kadrosundakiler tarafından çok iyi bir şekilde yönetildiğini ve çok başarılı öğrenciler yetiştirildiğini belirterek gözlerinin arkada kalmadığını anlattı. Akçura, bu düzeyde eğitim alan öğrencilerin gelecek yıllarda Türk turizmine damga vuracağına inandığını söyledi. Okul Müdürü Muzaffer Şaşmaz ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek turizm lisesinin kısa zaman içinde puanını en çok artıran okul olduğunu da dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir