MAGEM’de Güz Dönemi Kayıtları Başlıyor

16 Eylül 2014 Salı, 11:14

MANİSA Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nin güz dönemi kurs kayıtları başladı. Kurslara kayıt başvuruları 15 Eylül itibariyle başladı. Son Kayıt tarihi ise 10 Ekim olarak belirlendi.

Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde hizmet veren ve yüzlerce öğrenciye farklı branşlarda eğitim sağlayan Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Güz dönemi kayıt başvurularına 15 Eylül itibariyle başladı. Sanat kurslarının yanı sıra sertifikalı kurslarla birlikte dershane eğitimi de veren Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’ne yediden yetmişe her kesim büyük ilgi gösteriyor. Güz döneminde de yoğun ilgi görmesi beklenen kurslara son kayıt tarihi ise 10 Ekim olarak belirlendi. Atatürk Gençlik Merkezi’nin güz döneminde eğitim vereceği branşlar ise; Bilgisayar kullanımı, Ön Muhasebe, İngilizce, Diksiyon Eğitimi, Keman, Gitar Piyano, Bağlama, Step Aerobik Pilates, Resim, Seramik, Çini Boyama, Tel Kırma, Kırkyama, Ahşap Boyama, Ebru Sanatı, Keçe Süsleme, Giyim ve Makine Nakışı’nın yanı sıra yoğun istek üzerine Kore Dili eğitimlerine de başlanacak.

Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Güz Dönemine Hazır

Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nin güz dönemi kurs kayıtları da 15 Eylül’de başlayacak. Netsis, Autocad, Grafik Animasyon, İngilizce, Diksiyon Eğitimleri, Hasta Kayıt kabul işlemleri, Tiyatro Eğitimi, Fotoğrafçılık, İlk Yardım, Arapça, Telkari, Kuyumculuk, Tezhip, Çini Boyama, Pratik Dikiş, Resim, Seramik Hamuru ile Turistik eşya yapımı, Kaat’ı Sanatı, Naht Sanatı gibi farklı branşlarda eğitim verecek kurslara kayıt tarihi ise 10 Ekim’de sona erecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir