Hedef Koleji öğrencilerinden yakınları için tebrik kartı

26 Aralık 2016 Pazartesi, 19:47

MANİSA Hedef Koleji İlkokulu öğrencileri, öğrenim gördükleri okulun bastırdığı kişisel posta pulu ile yurt içindeki ve yurt dışındaki yakınlarına yılbaşı tebrik kartı yolladı.

Manisa Hedef Koleji İlkokulu, PTT Manisa Başmüdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği proje kapsamında yılbaşına özel üzerinde okulun ambleminin bulunduğu kişisel posta pulu bastırdı. Öğrencilere yazının önemine dikkat çekmek için uygulanan proje kapsamında her bir öğrenciye tebrik kartı ve üzerinde pullarında basılı olduğu zarf verildi. Okulu ziyaret eden PTT Manisa İşletme Hizmetleri Müdürü İlhan Vatansever ve PTT görevlisi ile öğrencilerin postalarını aldı. Proje kapsamında 500 öğrenci yurt içi ve yurt dışındaki yakınlarına yılbaşı tebrik kartı yolladı.

PTT Manisa İşletme Hizmetleri Müdürü İlhan Vatansever, PTT’nin yılbaşı kartı nostaljisini yaşatma çalışması kapsamında bu yılda ücretsiz tebrik kartı dağıtımının başladığını söyledi. Vatansever, PTT olarak her kurum ile işbirliğine hazır olduklarını da sözlerine ekledi. Vatansever, projeye destek verdikleri için okul yönetimine teşekkür etti.

Okul Müdür Yardımcısı Seyit Ali Özmen ise, “Öğrencilerimize yazının önemli olduğunu ve mektuplaşmanın değerlerimizdeki yerini ifade etmek adına böyle bir projeye yaptık. Öğrencilerimize alışkanlıklarını kazanmaları adına bize yardımcı olan PTT’ye çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir