CBÜ Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Ege Bölgesinde Birinci Oldu

08 Temmuz 2014 Salı, 10:17

CBÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri Ege Bölgesi Endüstri Mühendisliği Bölümleri arasında düzenlenen Bitirme Projeleri Yarışması’nda birinci oldu.

Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri Şahin Törk ve Elif Şahiner, Yrd. Doç. Dr. Özlem Uzun Araz danışmanlığında, Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Seyhun Kürşat’ın destekleri ile gerçekleştirdikleri “Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Ortopedi Polikliniği İçin Kuyruk Modelleme ve Simülasyon Uygulaması” adlı proje ile Makine Mühendisleri Odası’nın Ege Bölgesi Endüstri Mühendisliği Bölümleri arasında düzenlediği Bitirme Projeleri Yarışması’nda birincilik ödülü aldı.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, öğrencilerin ödül almalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Öğrencilerimizin sağlık alanında çalışma yapmalarından son derece memnunuz. Sorunların çözümü konusundaki başarılı çalışmaları nedeniyle Ege Bölgesi birincisi olmaları bizi ayrıca gururlandırdı. Öğrencilerimizi bu tarz çalışmalar için her zaman desteklemeye hazırız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir