YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİ’DEN İLK ZİYARET KÖYLERE

03 Nisan 2014 Perşembe, 14:42

 Geçtiğimiz hafta yapılan yerel seçimlerin ardından bayrağı göğüsleyen isim olan Ak Parti Yunusemre ilçesi adayı Dr.Mehmet Çerçi,Belediye başkanı sıfatı ile köy ve beldeleri ziyaret ederek vatandaşlara teşekkür etti.

                Geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimleri açık ara farkla kazanan Dr. Mehmet Çerçi, henüz mazbatasını almamasına rağmen Muradiye, Yağcılar, Üçpınar beldeleri ve Bağyolu köyünü ziyaret ederek vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret için gittiği yerlerden vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan Dr. Mehmet Çerçi, Pazar günü yapılan seçimlerde rabbim başkanlığı bize nasip etti. Biz bu beldelerimizi ve köylerimiz çok gezdik. Hazırladığımız projeleri burada yaşayan vatandaşlarımızla istişare ederek öncelikli yapılması gerekenleri belirledik ve vatandaşlarımızda bize güvendi ve desteklediler. Mazbatamızı alır almaz ekiplerimizi oluşturup çalışmalarımıza başlayıp, projelerimizi hayata geçireceğiz.’’dedi.

Belde ziyaretlerinde vatandaşların Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye ilgileri oldukça yüksek idi. Vatandaşlarla Çay içip sohbet eden Çerçi,bu ziyaretlerimizi hep gerçekleştireceğiz. Biz halkın içinde olan insanlarız. Projelerimizi de sizlerle istişareler edere gerçekleştireceğiz.’’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.