Ticaret Odasından Ömer Faruk Çelik’e Ziyaret

02 Mayıs 2014 Cuma, 17:59

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkan yardımcıları Yaşar Coşkun, Adnan Erbil, Meclis Başkanı Hayati Dolman ve yönetim kurulu üyeleri Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’ makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
COŞKUN ”TECRÜBE VE BİRİKİMLERİNİZE GÜVENİYORUZ”
Şehzadeler Belediye Başkanlığına seçilen Ömer Faruk Çelik’in tecrübeli bir isim olduğunu vurgulayan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Yaşar Coşkun“ 30 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından Şehzadeler ilçesinin Belediye Başkanı olma sıfatını kazanmış olmanız Sebebi ile şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte sizi tebrik etmek ve görevinizde başarılar dilemek üzere ziyaret edelim istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için Ticaret ve Sanayi Odası olarak teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda yönetim kurulu başkanımız Bülent Koşmaz’ın da sizlere çok selamlarını getirdik. Kendisi rahatsızlığı nedeni ile şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım bu gün buradayız. Şehzadeler İlçesi yeni kurulan bir belediye olmasından dolayı işiniz tabiî ki kolay değil. Şuan için fiziki olarak kısıtlı bir alanda görev yapıyorsunuz tabiî ki burası geçici bunu da biliyoruz. Ancak marifetiniz, bilginiz ve yeteneğiniz ile geçmiş siyasi tecrübeleriniz ile bu zorluğun üstesinden geleceğinize olan inancımız sonsuz. Geçmiş süreçte meclis üyesi olarak birlikte çalıştık. Bu nedenle birbirimizi yakinen biliyoruz. Bu güne kadar ki iş birliğimiz nasılsa bundan sonra ki dönemde de bizlerle ilgili bir iş birliği gerektiren konular olduğunda sonuna kadar yanınızda ve yardımcınız olacağız. Belediye Başkanlığına seçilmenizden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum. Manisa’ya, Özellikle de Şehzadeler ilçemsine katacağınız artı değerlerden şüphe duymuyoruz” diyerek Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik’in başarılı bir belediyecilik sergileyeceğini vurguladı.

“KOŞMAZ MANİSA İÇİN BİR DEĞERDİR”
Rahatsızlığı nedeni ile ziyarete iştirak edemeyen Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu Başkanı Bülent Koşmaz’ ın Manisa için bir değer olduğunu vurgulayan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” Bende bu gün şahsıma yapılan ziyaretten ötürü Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekilimiz, Başkan yardımcımız, Meclis Başkanımız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 5 yıllık sürecin Şehzadeler halkı için, Manisa’mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bende Ticaret ve Sanayi Odasında daha önceki dönemlerde meclis üyeliği görevinde bulundum ve değerli Başkan yardımcımız ağabeyim Yaşar Coşkun ile birlikte görev yapmıştım. O dönemde de birçok hizmetlere birlikte imza attık. Ticaret ve Sanayi Odamız bizler için son derece önemli bir kuruluş. Sivil toplum kuruluşlarımız önemli, şehrin yönetiminde sizlerin fikirleri ve görüşleri bizim açımızdan büyük önem arz ediyor. Sizlerinde ifade ettiği gibi yeni kurulan bir belediyeyiz. İnşallah belediyemiz tam olarak çalışır hale geldikten sonra hizmetlerimizi hayata geçirirken sürekli olarak sizlerle fikir alışverişinde bulunacağız. Ticaret ve Sanayi Odamızın üyeleri ile de ilgili konularda da duyarlı olacağız. Bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz. Şehrimizin daha güzel olması, daha güzel yarınlara kavuşması açısından da bir gönül birliği, fikir birliği içerisinde birlikte hizmet etmek arzusu içindeyiz. Ayrıca Manisa’nın bir değeri olan yönetim kurulu başkanımız Sayın Bülent Koşmaz’ ın da tebrik mesajı bize geldi, kendisine teşekkür ediyor aynı zamanda da sağlığı konusunda da acil şifalar diliyorum” dedi.
“BU GÜN AYNI ZAMANDA EV SAHİBİMİZİ AĞIRLIYORUZ”
Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ziyaretinde esprili bir dille kurumun kiracısı olduklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” Bildiğiniz gibi aynı zamanda burada ev sahibimizi de misafir etmiş oluyoruz. Çünkü kısa bir süre önce boşaltılan Ticaret ve Sanayi Odamızın binasına belediye olarak talip olduk. Sağolsunlar kiralama noktasında Odamız da bize vermeyi uygun gördüler. Bizde imzaları atar atmaz, tadilatlara başladık. İnşallah en kısa süre içerisinde tadilatımızı bitirip hem Ticaret ve Sanayi Odamızın bulunduğu bina, hem de Halk Bankasının son 4 katında Belediye hizmetlerini vermeye başlayacağız. İnşallah en kısa sürede de Şehzadeler ilçemize uygun bir Belediye binası için çalışmalara başlayacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.