SERDAR ORTAÇ’IN MANİSALI KABUSU!

06 Eylül 2014 Cumartesi, 16:26

Ünlü popçu Serdar Ortaç, geçen yıl hakaret içerikli bir tweet atan Twitter kullanıcısı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. O kişinin Manisa’da yaşayan 19 yaşındaki Bahar G. olduğu tespit edildi.

Ünlü popçu Serdar Ortaç sosyal medyada kendisine hakaret eden takipçisini affetmedi.Tweet’i kendisinin yazdığını kabul eden ve pişman olduğunu söyleyen Manisalı Bahar G. uzlaşmak istedi, ancak Ortaç şikâyetinden vazgeçmedi.

Bahar G.’ye “sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret” suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Davanın ilk duruşması önceki gün görüldü. Mahkeme, duruşmaya katılmayan şüpheli Bahar G.’nin talimatla ifadesinin alınması için Manisa’ya yazı yazılmasına karar vererek davayı erteledi.

Sertar Ortaç daha önce de Manisa konserinde talihsiz bir olayla karşılaşmış ve sahnedeyken seyircilerden gelen taşlar nedeniyle konseri yarıda kesmişti. Manisa’da, “”2013″” yılı Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında konser veren Ortaç, bir kişinin seyirciler arasında Ahmet Kaya posteri açması üzerine yaşanan arbedenin içinde kalmıştı.Sahneye atılan taş, çatal ve pet şişelerin devamı gelince sahneden inip arabasına binen Ortaç, otelin yolunu tutmuş, Konser gerekli güvenlik önlemlerinin sağlanamayacağı gerekçesiyle iptal edilmişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.