ŞEHZADELER BELEDİYESİ TAŞINIYOR

01 Mayıs 2014 Perşembe, 14:09

Şehzadeler Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası eski binası ve Halk Bankası’nın üstündeki 4 katında hizmet verecek. Şehzadeler Belediye Başkanı Ticaret ve Sanayi Odası ve Halk Bankasından kiralanan binalarda incelemelerde bulundu. Çelik “Binaların tadilatını en kısa sürede bitirerek, çalışır bir belediye konumuna geleceğiz” dedi.
Şehzadeler Kaymakamlığının 3. Katında geçici olarak çalışmalara başlayan Şehzadeler Belediyesinin bina sorunu çözülüyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in girişimleriyle Ticaret ve Sanayi Odası eski hizmet binası ve Halk Bankasının üst 4 katı Şehzadeler Belediyesi tarafından kiralandı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik binada incelemelerde bulundu. Kısa süre içerisinde tadilatın biteceğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Yeni kurulan bir belediye olduğumuz için bir Belediye hizmet binamız yok. Bu nedenle yeni hizmet binasına taşınan Ticaret ve Sanayi Odamız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde eski hizmet binasını Belediye binası olarak kullanmak üzere kiraladık. Bunun yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odasının hemen yan tarafından bulunan Halk Bankasına ait binanın boş olan son 4 katını da kiralayıp tadilat çalışmalarına başladık” dedi.

“20 GÜN İÇİNDE TÜM BİRİMLERİMİZLE HİZMET VERECEĞİZ”

Çelik “Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerine, Halk Bankası yöneticilerine Şehzadeler Belediyemizin bina sorununun çözülmesi noktasında, destekleri için teşekkür ediyorum. Hızlı bir şekilde tadilat çalışmalarını tamamlayıp 15-20 gün içerisinde tüm birimlerimiz ile yeni binamızda Şehzadeler ilçemize hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

“2 YIL İÇİNDE YENİ BİR HİZMET BİNASINA KAVUŞACAĞIZ”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik” Belediye olarak tüm birimlerimiz ile çalışmalara başlayıp, en kısa sürede Şehzadeler ilçemizde Belediyenin gerektirdiği tüm hizmetleri yapacağız. Bunun yanı sıra en kısa sürede Şehzadeler İlçesine yakışır bir belediye binası kazandırmak için çalışmalar yapacağız. Şehzadeler Belediyesinin yeni hizmet binasının yapılmasıyla ilgili çeşitli alternatifler var. Bina yerini halkımızın da görüş ve önerilerine başvurarak netleştireceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir