ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK EKİBİNİ KURDU

03 Mayıs 2014 Cumartesi, 14:42

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, kuruluş aşamalarını sürdüren Şehzadeler Belediyesinde başkan yardımcılarını ve bir kısım daire müdürlerini atadı. Şehzadeler Belediyesi Başkan yardımcılığına Belediye Meclis Üyesi Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mühendisi Süleyman Çoban, Çevre Mühendisi Jülide Çakır atandı.
3 BAŞKAN YARDIMCISI ATANDI

Şehzadeler Belediyesi yönetim kadrosu şekillenmeye başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Şehzadeler Belediyesinin bina sorununun çözülmesinin ardından çalışma ekibinin bir kısmının atamasını yaptı. Çelik, Şehzadeler Belediye Başkan yardımcılığı için 3 ismi görevlendirdi. Aynı zamanda belediye meclis üyesi olan Mimar Ulus Kotluca, İnşaat Mühendisi Süleyman Çoban, Çevre Mühendisi Jülide Çakır atandı. Şehzadeler Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne Ahmet Songüler atanırken, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne Osman Uzun atandı. Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Mehmet Ali Işık, Mali Hizmetler Müdürlüğüne Bayram Akkaya, Yazı İşleri ve Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Sedat Cesurol, Basın Danışmanlığına ise Bilal Demir görevlendirildi.

“BELEDİYECİLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ BİR EKİP”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bina sorunun geçici olarak çözülmesinin ardından başkan yardımcılığı ve müdürlüklerin bir kısmının atamasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Her biri alanında uzman, belediyecilik konusunda tecrübeli, Manisa’yı ve Şehzadeler’i tanıyan, halkla ilişkiler noktasında bizi temsil edecek, geçmişinde başarılı olan arkadaşlarımız ile yola çıkıyoruz. Diğer müdürlüklerin atamalarını da önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz. Bu kadro bizlerle birlikte, her zaman halkın içinde olacak. Halkın hizmetinde olacak. Şehzadeler Belediyesi her alanda örnek ve başarılı bir belediye olacak” dedi.

“ŞEHZADELER BELEDİYESİ’NE YENİ BİR HİZMET BİNASI KAZANDIRACAĞIZ”

Şehzadeler Belediyesinin Ticaret ve Sanayi Odasının eski binasında ve Halk Bankasının 3, 4, 5, ve 6. katlarında hizmet vereceğini belirten Ömer Faruk Çelik, “Tabiki bu çözüm, geçici bir çözüm. Kiraladığımız bu binalara yaklaşık 20 gün sonra taşınacağız. Tarih ve kültür kenti olan Şehzadeler ilçemizde öncelikle yeni bir belediye binası kazandırmamız lazım. Vatandaşımıza en iyi hizmeti verebileceğimiz, Şehzadeler Belediyesine yeni bir hizmet binası kazandırmak için çalışmalara başlayacağız. Bu konuda birçok alternatif var. Bunları gerek sivil toplum örgütlerimizle, gerek kurumlarımızla değerlendirerek, en doğrusuna ulaşabileceğimize inanıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.