ÖMER FARUK ÇELİK ŞEHZADELER CAZİBE MERKEZİ OLACAK

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 17:25

Peker Mahallesinde sabah kahvaltısında emlak esnafları ile bir araya gelen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadelerin önümüzdeki dönemde Manisa’nın önemli bölgelerinden birisi olacağını söyledi. TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in de katıldığı kahvaltıda konuşan Çelik, Manisa’nın Muradiye’ye doğru geliştiğini kaydederek “Yapacağımız yatırımlarla şehrin, Şehzadeler ilçesi tarafı da cazibe merkezi olacak” dedi.
“ESNAFIMIZ SORUNLARI GÖRME VE AKTARMA NOKTASINDA EN DOĞRU ADRESTİR”
Peker mahallesinde düzenlenen esnaf kahvaltısına TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yanı sıra, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Esnafın sorunları çok iyi gözlemlediğini ifade eden Çelik ”Şehrin yönetimi noktasında esnafımızdan her türlü fikir ve öneriyi alacağız. Çünkü esnafımız şehrin gözü kulağı” dedi. Peker Mahallesinde verilen sabah kahvaltısında esnafın sorunlarını dinleyen Çelik, “Esnaflarımız insanların ihtiyaçlarını karşılamada her zaman birinci adres olmuştur. Bu anlamda esnaflarımızın dilek ve istekleri öncelikli görevlerimiz arasında yer alacaktır. Bizim yönetim anlayışımızda temel taş katılımcı belediyecilik anlayışıdır. Bu noktada esnaflarımızın Manisa’mıza yapılmasını istediği projeler ve tespit ettikleri sorunlar noktasında sık, sık bir araya geleceğiz. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi, esnafımız sorunları görme ve aktarma noktasında en doğru adrestir. Gün boyu her kesimden insanlar bir araya gelebilen esnafımız, onlardan aldığı bilgiler ışığında bölgenin sorunlarını en iyi bilen kişilerdir. Bu nedenle bizlerde bu noktada sorunların çözümü ve şehrin en iyi şekilde yönetimi için esnaflarımız ile sürekli bir arada olacağız” dedi.

“ŞEHZADELER BİR ÇOK HİZMET İLE BULUŞACAK”
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadelerin önümüzdeki dönemde Manisa’nın önemli bölgesi olacağını söyledi. Çelik, Manisa’nın Muradiye’ye doğru geliştiğini kaydederek “Yapacağımız yatırımlarla şehrin, Şehzadeler ilçesi tarafı da cazibe merkezi olacak. Çünkü bu gidişat doğru bir gidişat değil. Şehrin bir tarafı hızla gelişirken, diğer tarafını ihmal etmek doğru değil. Biz Şehzadeler Belediyesi olarak bu sıkıntının farkındayız. Yapılacak olan yatırımlarla şehrin kalbi olarak nitelendirilen Şehzadeler İlçemiz birçok hizmete kavuşacaktır.” dedi.
“ESNAFLA OLAN DİYALOG DOĞRU HİZMET GETİRİR”
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in, her sabah esnaf ile bir araya gelmek için gayret gösterdiğini ifade eden TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Manisa Milletvekili Recai Berber ”Değerli başkanımızın seçim dönemi de sürekli söz ettiği konu esnaf ile sürekli bir arada olmaktı. Basından da göre bildiğimiz kadarı ile Ömer Faruk Çelik kardeşim elinde simitlerle ya da sabah esnaf kahvaltıları ile esnafımız ile bir araya geliyor. Bu şekilde insanlarla sürekli diyalog halinde olduğu için sorunları ya da yapılacak hizmetleri doğru bir şekilde yapacağına inanıyorum. İnsanlarla ne kadar çok temasınız olursa, hizmet kaliteniz de o derece artar” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.