MANİSA’DA SERTAP ERENER FIRTINASI ESTİ

25 Nisan 2014 Cuma, 13:13

BU yıl 474.’sü düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali etkinlikleri kapsamında Türk Pop Müziği’nin dev ismi Sertab Erener, Manisalılarla buluştu. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla festival coşkusunu katlayan sanatçı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, eşi Şeyda Ergün ile birlikte izledi.
Türk Pop Müziği’nin dev ismi Sertab Erener, 474. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali etkinlikleri kapsamında Manisalı hayranlarıyla buluştu. Cumhuriyet Meydanı’ndaki konseri Vali Abdurrahman Savaş, eşi Hafize Savaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, Manisa’yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık ve binlerce Manisalı izledi. Yeni ve eski şarkılarıyla Manisalı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan sanatçının seslendirdiği şarkılara hayranları da eşlik etti. Konserin ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan Vali Abdurrahman Savaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa’yı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, sanatçıya çiçek, plaket ve mesir macunu ürünlerinin bulunduğu sepet hediye etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konser, Manisalıları adeta mest etti.
Miniklerden Ergün’e muhteşem sürpriz
Konser sonunda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çocukların ilgi odağı haline geldi. Başkan Ergün ile fotoğraf çektiren miniklerden Ege Karayılan, Ergün’ün seçim şarkısını söyleyerek, muhteşem bir sürpriz yaptı. Cengiz Ergün şarkısını söyleyerek, Başkan Ergün’ü duygulandıran minik Ege, herkesin sevgisini kazandı. Daha sonra Başkan Ergün, Manisalıları selamlayarak, konser alanından ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir