MANİSA’DA 1 MAYIS KUTLAMALARI YAPILDI

01 Mayıs 2014 Perşembe, 15:24

Manisa’da 1 Mayıs kutlamaları kapsamında öğretmenevinde toplanan işçi sendikaları, Manolya Meydanı’na doğru yürüyüşe geçti.
Manisa’da, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları öğretmenevi önünden Manolya Meydanı’na doğru gerçekleştirilen yürüyüşle başladı. Petrol İş öncülüğünde gerçekleştirilen yürüyüşe CHP, ÖDP, KESK Bileşenleri, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Alevi Kültür Derneği gibi bazı siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları destek verdi. Yürüyüşe katılan bazı sivil toplum kuruluşu üyeleri, yürüyüş öncesi öğretmenevi önüne halay çekti. Yaklaşık bin kişilik topluluğun öğretmenevi önünden başladıkları yürüyüşte, Avni Gemicioğlu Caddesi üzerinden Cumhuriyet Bulvarı’na oradan da Manolya Meydanı’na doğru gidildi.

2 Yorum

  1. Murat SERBEST

    2 Mayıs 2014 at 15:34

    Bir bilgi eksikliği var galiba. CHP, ÖDP ve ADD 1 Mayıs’a Manisa’da katılmadılar. CHP ve ÖDP İzmir’e gittiler. ADD’yi bilemiyorum ama Manisa’da katılmadığını biliyorum…

  2. Nazif KILINÇ

    2 Mayıs 2014 at 19:45

    Manisada yapılan 1 Mayıs kutlamalarına CHP, ÖDP ve Atatürkçü Düşünce Derneği destek vermemiştir. Adı geçen parti ve STK’lar İzmir’i tercih etmiştir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.