CENGİZ ERGÜN 4 DAİRE BAŞKANI DAHA ATADI

07 Mayıs 2014 Çarşamba, 20:08

MANİSA Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Çevre koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı ile Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı görevlerini yürütecek isimler atandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan 19 daire başkanlığından 13 daire başkanlığı görevlerini yürütecek isimler belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda Destek Hizmetleri Daire Başkan Vekilliği’ne Hasan Eryılmaz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkan Vekilliği’ne Funda Solak, İtfaiye Dairesi Başkan Vekilliği’ne Ali Gül, Kent Estetiği Dairesi Başkan Vekilliği’ne Serpil Çakır, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkan Vekilliği’ne Nursel Ustamehmetoğlu, Sağlık İşleri Daire Başkan Vekilliği’ne Dr. Ekrem Akkaya,  Mali Hizmetler Daire Başkan Vekilliği’ne Ahmet Uluturhan, Ulaşım Hizmetleri Daire Başkan Vekilliği’ne Mümin Deniz, Zabıta Daire Başkan Vekilliği’ne Aydoğan İra’nın atanmasının ardından 4 daire başkanı daha belirlendi.

Çevre koruma ve Kontrol Daire Başkan Vekilliği’ne Mehmet Cem Çöllü, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkan Vekilliği’ne Türkan Taş Köroğlu, Emlak ve İstimlak Daire Başkan Vekilliği’ne Taner İçöz, Etüt ve Projeler Dairesi Başkan Vekilliği’ne Emine Müge Kuğu atandı.

Yorum

  1. MAHMUT ZİYA KARATAŞ

    8 Mayıs 2014 at 10:24

    Tüm arkadaşlarıma, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.