AŞKI İÇİN İNTİHARA KALKIŞTI

30 Nisan 2014 Çarşamba, 17:02

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, sevgisine karşılık bulamayan bir genç 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.
Turgutlu Altay Mahallesi Zahireciler Sokağında dört katlı bir binanın üzerine çıkan B.S (25) sevdiği kızdan karşılık alamadığı için çatıya çıktığını iddia etti. Bir ayağını boşluğa bırakan genç aşık yaklaşık yarım saat çatıda kaldı. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri şişme çadırını binanın altına yerleştirdi. Çatıya çıkan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipler Amiri Komiser İrfan Koçyiğit, B.S.’yi ikna etmek için uzun süre kendisiyle konuştu. Bir türlü ikna olmayan B.S.’yle sürekli konuşan İrfan Koçyiğit şahsa adım adım yaklaştı ve B.S.’nin bir anlık dalgınlığından yararlanarak kendisini çatıdan içeri çekti. Polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilen genç, asayiş ekipleri tarafından ekip otosuna bindirilerek önce sağlık muayanesi için Turgutlu Devlet Hastanesine oradan da ifadesi alınmak üzere Turgutlu Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. B.S., ekip otosuna bindirilirken gazetecilerin “Ne derdin vardı, neden çıktın çatıya” sorularına “Sana ne” diye cevap verdi.

HAYAT KURTARAN KOMİSER
Burhan Sarıaydın’ı çatıdan çekerek etkisiz hale getiren Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipler Amiri Komiser İrfan Koçyiğit daha önce buna benzer 2 farklı olayda intihar girişimde bulunan şahısları etkisiz hale getirmişti. Başarılı amirin bu olayla birlikte hayatını bitirmeye çalışan isimleri kurtarma sayısı 3’e çıktı. İrfan Komiser’in ödüllendirilmesi bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.