AKHİSAR’DA BİLET SATIŞLARI PATLADI

01 Mayıs 2014 Perşembe, 14:25

Spor toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, 32. haftada konuk edeceği Fenerbahçe maçı biletlerinin satışının hızlı bir şekilde satıldığı belirtildi.
Fenerbahçe maçı için kale arkası ve misafir takım 70, Maraton Akigo 90, kapalı alt ve üst VIP 100 TL olarak belirlenirken, e-bilet sistemi ile bir günde 1000 biletin satıldığı bildirildi.

FENERBAHÇE TARAFTARINA 3500 BİLET
Akhisar Belediyespor yönetimi, Gediz Kale arkası için F0enerbahçe taraftarına 3 bin 500 kişilik bilet ayrıldığı bildirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, satışların çok iyi gittiğini ve Akhisarspor Store’de, Manisa’da Magnesia’da AVM Köfteci Ramiz, İzmir Alsancak Hocazade Camii önünde satışların devam ettiği bildirildi.

ESKİ KOMBİNELER 2 MAÇLIK İÇİN DEĞİŞİYOR
Elinde kombineye sahip taraftarların ise eski kombinesini getirip yeni 2 maçlık kombinesini alması gerekiyor. Değişim ise maç gününe kadar sadece Akhisar’da Akhisarspor Store’den yapılabileceği, maç günü ise Manisa 19 Mayıs Stadı önünden değiştirebileceği bildirildi.

HAZIRLIKLAR TAM GAZ SÜRÜYOR
Öte yandan yeşil-siyahlılar bugün saat 11.00’da Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde sürdürülen çalışmalarla hazırlıklarına devam etti. Isınma hareketleri ve 5’e 2 pas çalışmasıyla başlayan antrenman yarı sahada çift kale maç ile sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.