YOK BÖYLE ACI!

02 Mayıs 2015 Cumartesi, 18:48

MANİSA’nın Selendi İlçesi’nde, babasının devrilen traktörünün altında kalan 10 yaşındaki Dudu Çiftçi yaşamını yitirdi. Baba 35 yaşındaki Cemil Çiftçi ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Bugün saat 15.00 sıralarında, Selendi’ye 30 kilometre mesafedeki Tepeynihan Mahallesi’ndeki tarlasına giden Cemil Çiftçi, plakasız traktörünün arkasına bağladığı pulluk ile tarlasını sürmeye başladı. Meyilli arazide kontrolden çıkan traktör devrilerek yuvarlanmaya başladı. Bu sırada babasının yanına gelen Pınarlar İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Dudu Çiftçi, traktörün altında kalarak olay yerinde yaşamını yitirdi. Baba Cemil Çiftçi ise ağır yaralı olarak ambulansla Selendi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar bulunan Çiftçi, iç kanama olabileceği şüphesiyle ilk müdahalenin ardından Salihli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Dudu Çiftçi’nin cesedi ise savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Selendi Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Acı haberi alarak hastaneye gelen Fadime Çiftçi kızının öldüğünü, eşinin ise ağır yaralı olduğunu öğrenince sinir krizi geçirdi. Çiftçi’yi yakınları güçlükle sakinleştirmeye çalıştı. Jandarma kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.