TURGUTLU’DA EV YANGINI

26 Şubat 2014 Çarşamba, 12:00

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde, sabah saatlerinde sobadan çıktığı iddia edilen yangında anne ile dört yaşındaki oğlu hastanelik oldu.
Manisa’nın Turgutlu İlçesi Yıldırım Mahallesinde bir evde çıkan yangında, Songül Gökçe(21) yanarak yaralandı, 4 yaşındaki oğlu Tolga Gökçe de dumandan etkilendi. Sabah 07.00 sıralarında komşuların alevleri görmesiyle haber verdikleri itfaiye ekipleri 5 araç ve 15 personelle kısa sürede olay yerine ulaştı. Kapıların kilitli olması ve pencerelerde demir parmaklık olması nedeniyle itfaiye ekipleri içeri girmekte zorlandı. Demir parmaklıkların kesilmesiyle 4 yaşındaki Tolga Gökçe dışarı çıkarıldı. Kapıyı kırarak içeri giren itfaiye ekipleri, Songül Gökçe’yi de dışarı çıkardı. Vücudunun çeşitli yerlerinde yanık oluşan anne ve dumandan etkilenen oğlu ambulansla Turgutlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.Anne ve oğlu yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.
Yangın yarım saatte söndürüldü. Yangın çıktığı sırada bir fabrikada gece vardiyasında çalışan Yeter Gökçe(28) olayı duyar duymaz evine geldi. Eşinin ve oğlunun yaralandığını duyan Yeter Gökçe sinir krizi geçirdi. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.