SOKAK ORTASINDA SİLAHLAR ÇEKİLDİ!

08 Mayıs 2015 Cuma, 10:31

MANISA’nın Turgutlu İlçesi’nde iki grup arasında henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan silahlı kavgada 5 kişi yaralandı.

İdiaya  göre olay bguün saat 17.10 da Turgutlu’nun Subaşı Mahalle Muhtarlığıyla Subaşı Camii arasında bulunan Kırmızı Sokakta iki grup arasında kavga çıktı. Kavgada kullanılan pompalı tüfekle olay sırasında yoldan geçmekte olan öğrenci C.A. (15), K. B. (62) ve olaya yakın bir kahvehanede oturan otomobiline bir şey oldu mu diye bakmak için dışarı çıkan Ünlü Teknik Direktör R. K. (57) ile olaya karıştıkları tespit edilen Ş.D(28) ile U.Ö.(31) yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulanslarıyla ve özel araçlarla Turgutlu Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne sevk edildiler. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis olayın ardından kavganın meydana geldiği sokakta yaptığı incelemelerde olayda kullanıldığı tahmin edilen bir pompalı tüfeği ele geçirirken, olaya karıştıkları tespit edilen 4 kişiyi gözaltına aldı. Kavgada kaza kurşunu sonucu yaralanan Teknik Direktör R. K.’nun uzun yıllar çeşitli futbol takımlarını çalıştırdığı öğrenildi.Polis başka olay çıkmasın diye halen Kırmızı sokak da önlem alıyor.Olayla ilgili soruşturmayı polis ekipleri sürdürüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.