PİŞKİN HIRSIZ

06 Aralık 2013 Cuma, 16:47

Manisa’da 6 otomobilin camını kırdıktan sonra 2 aracın da teybini çalan hırsızlık zanlısı A.B.’nin (19) verdiği ilk ifadede, “Beni cezaevine atın. Kışı orada geçireyim” dediği öğrenildi.
Olay dün gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen A.B (19), yol kenarındaki otomobillerin camlarını kırmaya başladı. 6 aracın camını kırdıktan sonra iki aracın da teybini çaldığı iddia edilen A.B. çevre sakinlerinin durumu ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen polis ekiplerince Vestel İlkokulu’nun arka tarafında kıskıvrak yakalandı. Yakalandığı sırada ayakta duramadığı belirtilen A.B.’nin üzerinde iki adet otomobil teybi ele geçirildiği öğrenildi. A.B. polise verdiği ilk ifadesinde, “Ben cezaevine girmek istiyordum. Kışı orada geçireyim. Bu nedenle otomobillerin camlarını kırdım.” şeklinde ilginç ifade verdiği öğrenildi. Camları kırılan 6 otomobilin ve teypleri çalınan 2 otomobilin sahiplerinin ise A.B.’den şikayetçi oldukları belirtildi.
Hırsızlıktan 10 sabıkasının bulunduğu iddia edilen A.B. Manisa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra adliyeye sevk edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.