Öğrencilerine müstehcen fotoğraf attığı iddia edilen öğretmen eş kurbanı çıktı!

18 Şubat 2020 Salı, 11:25

Manisa’da, kız öğrencilerine müstehcen fotoğraf ve cinsel içerikli mesajlar attığı iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan öğretmen, çıkarıldığı mahkemece serbest kalırken, öğretmenin eş kurbanı olduğu ortaya çıktı. Kıskançlık krizine giren eşi, her şeyi itiraf etti.

Manisa’da, kız öğrencilerine müstehcen fotoğraf ve cinsel içerikli mesajlar attığı iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan öğretmen olayının arkasından eşinin kıskançlık krizi çıktı. Olay Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Karaoğlanlı Mahallesi’ndeki bir ortaokulda meydana geldi. Okulda görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni R.D., iddialara göre WhatsApp üzerinden 7’nci sınıf öğrencisi C.A.’ya müstehcen fotoğraf attı. C.A.’nın durumu ailesine anlatması üzerine olay açığa çıktı.
Taciz mağduru olduğunu iddia eden öğrenci ve velisi, şikayetlerine ilişkin jandarmaya ifade verdi. Çobanisa Jandarma Karakol Komutanlığı’nca gözaltına alınan öğretmen R. D., mahkemeye sevk edildi.

EŞİ HERŞEYİ İTİRAF ETTİ

Olayın arkasından kıskançlık krizine giren eşi çıktı. F. Ö. D.’nin şüpheli tavır ve ifadeleri, karakol komutanının gözünden kaçmadı. F. Ö. D. kıskançlık krizine girdiğini, eşi R. D.’yi öğrencilerine ve velilerine rezil etmek için cinsel içerikli resimler gönderdiğini itiraf etti. Eşinin olayı itiraf etmesi üzerine savcılıktan beraat alan öğretmen R. D. serbest bırakıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir