MANİSA’DA KOCA DEHŞETİ

29 Mart 2016 Salı, 13:07

MANİSA‘nın Alaşehir İlçesi’nde yaşayan 50 yaşındaki F.Ş., ruhsatlı av tüfeğiyle göğsünden vurduğu eşi 45 yaşındaki Ayşegül Ş.’yi öldürdü. Önce kaçan, ardından jandarmaya teslim olan F.Ş.’nin, şakalaşırken silahın ateş aldığını, tüfeğin dolu olduğunu bilmediğini söylediği öğrenildi.

Olay, dün saat 22.30’da, Alaşehir’in Girelli Mahallesi’nde meydana geldi. Yaşları 4 ile 18 arasında değişen 3 çocuğu evde bulunduğu sırada çiftçi F.Ş., ev kadını eşi Ayşegül Ş.’yi ruhsatlı av tüfeğiyle göğsünden vurdu. Ayşegül Ş. kanlar içinde yerde kaldı. Ardından F.Ş., eşi Ayşegül Ş.’yi aracıyla Alaşehir Devlet Hastanesi’ne götürdükten sonra kayıplara karıştı. Acil serviste yapılan kontrolde, Ayşegül Ş.’nin öldüğü belirlendi. Ayşegül Ş.’nin cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Durumdan haberdar edilen jandarma, eşini vuran F.Ş.’yi aramaya başladı. Bir süre sonra jandarmaya giden F.Ş., teslim oldu. Gözaltındaki F.Ş.’nin ifadesinde, şakalaşırken silahın ateş aldığını ve dolu olduğunu bilmediğini söylediği öğrenildi. Jandarmadaki işlemlerin tamamlanmasının ardından, F.Ş. adliyeye sek edilecek.

ÇOCUKLARI AKRABAYA TESLİM EDİLDİ

F.Ş.’nin Antakya’da askerlik yaparken tanıştığı Ayşegül Ş. ile 1997 yılında evlendiği öğrenildi. Olaya şahit olan çocukların ise akrabalarına teslim edildiği öğrenildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

TUTUKLANDI

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde, eşi 45 yaşındaki Ayşegül Şimşek’i ruhsatlı av tüfeğiyle göğsünden vurarak öldüren 50 yaşındaki Ferhat Şimşek, sevk edildiği adliyede tutuklandı.

MANISA'NIN ALASEHIR ILCESI'NDE YASAYAN F.S., RUHSATLI AV TUFEGIYLE GOGSUNDEN VURDUGU ESI AYSEGUL S.'YI (FOTOGRAFTA) OLDURDU. ONCE KACAN SONRA JANDARMAYA TESLIM OLAN F.S.'NIN, SAKALASIRKEN SILAHIN ATES ALDIGINI TUFEGIN DOLU OLDUGUNU BILMEDIGINI SOYLEDIGI OGRENILDI. (FOTO: ALASEHIR, DHA)

MANISA'NIN ALASEHIR ILCESI'NDE YASAYAN F.S. (FOOTGRAFTA), RUHSATLI AV TUFEGIYLE GOGSUNDEN VURDUGU ESI AYSEGUL S.'YI OLDURDU. ONCE KACAN SONRA JANDARMAYA TESLIM OLAN F.S.'NIN, SAKALASIRKEN SILAHIN ATES ALDIGINI TUFEGIN DOLU OLDUGUNU BILMEDIGINI SOYLEDIGI OGRENILDI. (FOTO: ALASEHIR, DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir