MANİSA MİLLETVEKİLİ HASTANEYE KALDIRILDI!

21 Ekim 2015 Çarşamba, 17:09

ESKİ Başbakan Yardımcısı  Ekrem Pakdemirli, Manisa’nın Akhisar İlçesi’nde, başına traktörün yük kaldırmak için kullanılan parçasının çarpması sonucu ağır yaralandı.

Makine Mühendisi olan, ANAP dönemi Başbakan Yardımcılığı görevinde bulunan 76 yaşındaki Ekrem Pakdemirli, kendi üretimi traktör ekipmanı zeytin toplama aparatının tanıtımı için Akhisarlı zeytincilerle bir arayla geldi. Bugün saat 15.30’da, arazide aparatın tanıtımını yaptığı anda, Pakdemirli’nin başına, traktörün ‘bom’ denilen kaldıracı aparatı çarptı. Yere yığılan Pakdemirli, ambulansla Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Pakdemirli’nin ameliyata alındığı belirtilirken, Akhisar Kaymakamı Kaan Peker hastaneye gelerek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

OĞLU HASTANEYE KOŞTU

Celal Bayar Üniversitesi’nin bir önceki dönem Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, zeytin toplama ekipmanın tanıtımı için gittiği Akhisar’da başına traktörün yük kaldırmak için kullanılan parçasının çarpması sonucu yaralanan babası Ekrem Pakdemirli’nin sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye geldi. Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erol Karaca ile görüştü.

HAYATİ TEHLİKE SÜRÜYOR

Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli’ye bilgi verdikten sonra basın mensuplarına açıklama yapan Başhekim Karaca, “Olay bize iş kazası olarak geldi. Beyin kanaması olduğunu belirledik. Şu an ameliyatta. Hayati tehlikesi sürüyor” dedi.

İKİ KEZ TRAFİK KAZASI ATLATMIŞTI

Ekrem Pakdemirli, 1999 yılında Balıkesir çevreyolunda, 2011’de de İzmir-Aydın Otoyolu’nda, İzmir’in Buca İlçesi yakınlarında iki ayrı trafik kazası geçirmiş ve hafif yaralanmıştı.

s-7eb7c5a7f7c405652cb0fd04cbd6971a14e9029a

ANAP DONEMI BASBAKAN YARDIMCILARINDAN EKREM PAKDEMIRLI, KENDI URETIMI OLAN ZEYTIN TOPLAMA EKIPMANIN TANITIMI ICIN GITTIGI MANISA'NIN AKHISAR ILCESI'NDE BASINA CARPAN TRAKTOR BOMUYLA YARALANDI.(FOTO: AKHISAR. DHA)

ANAP DONEMI BASBAKAN YARDIMCILARINDAN EKREM PAKDEMIRLI, KENDI URETIMI OLAN ZEYTIN TOPLAMA EKIPMANIN TANITIMI ICIN GITTIGI MANISA'NIN AKHISAR ILCESI'NDE BASINA CARPAN TRAKTOR BOMUYLA YARALANDI.(FOTO: AKHISAR. DHA)

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir