LPG’li otomobilinin yanışını gözyaşları içinde izledi

20 Haziran 2017 Salı, 15:30

– MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında park halindeki LPG’li otomobilde hasar oluştu. Araç sahibi 50 yaşındaki Talat Şenol, itfaiyenin çalışması sürerken aracının yanışını gözyaşları içinde izledi.

Koşukırı Gıda Çarşısı’na bugün saat 11.00’de gelen 50 yaşındaki Talat Şenol, 64 KU 627 plakalı otomobili park edip 30 metre uzaklaştı. O anda sonra otomobilde, elektrik kontağından çıktığı sanılan yangın başladı. Şenol, vatandaşın uyarısıyla aracının yanına koştu, ancak elinden bir şey gelmedi. Vatandaşların ihbarıyla Turgutlu İtfaiye Amirliği görevlileri, yangın yerine geldi. Aracın bagajındaki LPG tüpünün vanasını kapatan ekipler, söndürme çalışmalarına başladı. Bu sırada parke taşıyla aracın camlarını kırıp köpük ve suyla yangına müdahale edildi. Yangında hasar oluştu. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı.

Aracının yanışını gözyaşları içinde izleyen Şenol, “Araç eşimin üzerine kayıtlı. Buraya işim için gelmiştim. 30 metre uzaklaştıktan sonra vatandaşların uyarması üzerine otomobilimin başına geldim. Allah’tan can kaybı yok. Ben de araç içerisinde olabilirdim” diye konuştu.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..