EVİNİN BODRUMUNDA İNTİHAR ETTİ

25 Eylül 2014 Perşembe, 18:13

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, 54 yaşındaki Cennet Turacı, evinin bodrum katında kendini iple tavana asarak yaşamına son verdi.

İki çocuk annesi Cennet Turacı, bugün saat 14.00 sıralarında motosikletini bırakmak için gelen komşularının oğlu 21 yaşındaki İsmail Murat Altun tarafından Selvilitepe Mahallesi, Okan Sokak’taki evinin bodrumuna iple tavana asılı olarak bulundu. Altun, dışarı çıkıp, komşuların da yardımıyla durumu polise ve 112 Acil Servis’e bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından asılı olduğu yerden indirilen iki çocuk annesi Turacı’nın yaşamını yitirdiği belirlendi. Annesinin intihar ettiğini çalıştığı bankada haber alarak eve gelen 27 yaşındaki Sedat Turacı, gözyaşlarına boğuldu. Annesinin bilinen hiçbir sıkıntısı olmadığını belirten Turacı, “Son zamanlarda sık sık midesi bulanıyor, kusuyordu. hastaneye götürdük. Doktor, bir şeyi olmadığını söyledi. Bunun dışında başka da bir sıkıntısı yoktu” dedi.

Polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Turacı’nın cesedi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Polis, diğer çocuğunun Ardahan’da öğretmen olduğu öğrenilen Turacı’nın intiharı ile ilgili soruşturma başlattı.

ev2 ev3 evinin-bodrumunda-intihar-etti_9534_dhaphoto2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir