DEDENİN ATTIĞI TERLİK TORUNU ÖLDÜRDÜ!

19 Eylül 2014 Cuma, 12:20

İzmir’de Seyfettin E. eşi Serpil E. ve kızı Burcu E. ile evde tartıştı. Burcu’nun kucağında 1 aylık bebeği Buse Naz vardı. Tartışma sırasında sinirlenen dede Seyfettin E., ayağındaki terliği eşine fırlattı. Terlik eşine değil bebeğin başına geldi. Beyin travması geçiren bebek öldü.

Akıllara durgunluk veren olay, dün saat 21.00 sıralarında Mevlana Mahallesi’nde meydana geldi. Seyfettin E., eşi Serpil E. ve kızı Burcu E. ile aile içi nedenlerle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında sinirlenen Seyfettin E., ayağındaki terliği eline alıp eşine doğru fırlattı. Ancak terlik, Seyfettin E.’nin kızının kucağında bulunan bir aylık torunu Buse Naz Öğüt’ün başına isabet etti.

Başına aldığı darbe sonrasında ağlayan ardından da fenalaşan minik Buse Naz, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Buse, acil servisteki tedavisi sırasında beyin travmasına bağlı olarak yaşamını yitirdi. Olayın ardından polis, Seyfettin E.’yi gözaltına aldı. Acı olay sonrasında nikahsız eşi cezaevinde olduğu için üç aydır babasının evinde kalan Burcu E., gözyaşlarına boğuldu. Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından yakınlarına teslim edilen Buse Naz Öğüt’ün cenazesi bugün gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir