BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ!

04 Nisan 2016 Pazartesi, 18:26

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşayan emekli polis memuru Bayram Demir, önce kızının ardından hastanede yatan babasının ölüm haberiyle yıkıldı. Denizli’de geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 29 yaşındaki Hatice Demir yakınlarını yasa boğarken, kızının ölüm haberiyle sarsılan baba Bayram Demir, kısa bir süre sonra da Balıkesir Devlet Hastanesinde yatan babasının ölüm haberiyle yıkıldı.
Manisa’nın Soma ilçesinde yaşayan emekli polis Bayram Demir önce kızını ardından babasını kaybederek çifte acı yaşadı. Denizli’de 3 Nisan tarihinde geçirdiği trafik kazasında ölen Hatice Demir son yolculuğuna tabutundaki gelinliği ile gözyaşları içinde uğurlanırken dede Bekir Demir’in ise yarın toprağa verileceği öğrenildi.

TABUTUN ÜZERİNE GELİNLİK ÖRTTÜLER
Soma Efedayı Camisinde düzenlenen cenaze töreninde biricik kızlarını genç yaşta kaybeden baba Bayram Demir, anne Gülseren Demir ayakta durmakta güçlük çekti. Gözyaşlarıyla ağıt yakan anne Gülseren Demir’i yakınları güçlükle sakinleştirdi. Aynı zamanda polis emeklisi olan Bayram Demir’i meslektaşlarının yanı sıra dost ve yakınları da acılı gününde yalnız bırakmadı. Hatice Demir’in cenazesi Soma mezarlığında toprağa verilirken dedesinin cenazesinin ise bir gün sonra toprağa verileceği kaydedildi.

ORGANLARI BAĞIŞLANDI
Kızını trafik kazasında kaybeden Bayram Demir, kısa bir süre sonra Balıkesir Devlet Hastanesinde tedavi altında olan 83 yaşındaki babası Bekir Demir’in beyin ölümünün gerçekleşerek hayata veda etmesiyle yıkıldı. Ailesi Bekir Demir’in organlarını bağışlama kararı alarak başka hayatlara umut oldu.

29 YAŞINDAKİ HATİCE DEMİR DENİZLİ'DE GEÇİRİDĞİ MOTOSİKLET KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ. (YILMAZ SARIPINAR/MANİSA-İHA)

SOMA EFEDAYI CAMİİ'NDE DÜZENLENEN CENAZE MERASİMİNDE BİRİCİK KIZLARINI GENÇ YAŞTA KAYBEDEN BABA BAYRAM DEMİR İLE ANNE GÜLSEREN DEMİR AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ. GÖZYAŞLARIYLA AĞITLAR YAKAN ANNE GÜLSEREN DEMİR'İ YAKINLARI GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRDİ. AYNI ZAMANDA POLİS EMEKLİSİ OLAN BAYRAM DEMİR'İ MESLEKTAŞLARININ YANISIRA DOST VE YAKINLARI DA ACILI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADI. (YILMAZ SARIPINAR/MANİSA-İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir