48 SAATTİR KAYIP

11 Kasım 2015 Çarşamba, 11:11

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 2 gündür kayıp olan 37 yaşındaki akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen şahıs AKUT ve AFAD ekipleri tarafından aranıyor.
Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen 37 yaşındaki Mehmet Ali Karakaş, jandarma, AKUT ve AFAD ekipleri tarafından Turgutlu Ovası’nda aranıyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü Turgutlu’nun Atatürk Bulvarı üzerinde görülen Karakaş’ın eve dönmemesi üzerine kardeşi Kazım Karakaş, adli mercilere başvurarak kardeşinin bulunmasını istedi. Ağabeyinin hayatından şüphe ettiğini ifade eden Karakaş yakınlarına da bilgi verdi ancak ağabeyinden haber alınamadı.
Ailenin başvurusu üzerine harekete geçen polis ve jandarma ekipleri yaptıkları araştırmalar sonunda, AKUT ve AFAD ekiplerinin desteğiyle arama çalışmalarını Turgutlu Ovası Kısmalı, Geren, Arpalık, Davutlu ve Gürköy mevkilerinde sürdürüyor. Ekiplerde 10 kişi AKUT, 5 kişi AFAD ve 5 kişi jandarma ekibi bulunuyor.

AKIL HASTANESİNDE BULUNDU! 
AKUT, AFAD ve Jandarma ekipleri tarafından Turgutlu ovasında aranan ve 2 gündür haber alınamayan akli dengesi yerinde olmayan Mehmet Ali Karakaş’ın Manisa Akıl ve Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesinde olduğu öğrenildi. Karakaş’ın kim yada kimler tarafından akıl hastanesine götürüldüğü henüz netlik kazanmazken aile Manisa’ya gitti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir