Son Dakika
28 Haziran 2017 Çarşamba

Selahattin Canuyar, son yolculuğuna uğurlandı

03 Nisan 2017 Pazartesi, 18:03

MANİSA’da uzun yıllar Doğru Yol Partisi ve Adalet Partisi’nde siyaset yapan ve bir süredir kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Selahattin Canuyar, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Doğru Yol Partili eski siyasetçi ve milletvekili Ümit Canuyar’ın kendisi gibi siyasetle ilgilenen kardeşi Selahattin Canuyar dün (Pazar) bir aydır tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi’nde kalp yetmezliğinden yaşamını yitirdi. Manisa’da 1965-1995 yılları arasında

Doğru Yol Partisi ve Adalet Partisi’nde il başkanlığı yapan Manisa Belediye Başkanlığı’na da aday olan ancak seçilemeyen Canuyar için bugün öğlen Manisa Hatuniye Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ, İsmail Bilen, CHP Manisa Milletvekilleri Özgür Özel, Mazlum Nurlu, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sait Türek, belediye başkanları, eski siyasetçiler ve Canuyar ailesinin yakınları katıldı. Kılınan namazın ardından iki çocuk babası Canuyar’ın bir süre omuzlarda taşınan cenazesi Çatal Mezarlığı’na götürülüp, toprağa verildi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir